• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SORBAK: díky, byla to strašná piplačka, měsíc a půl práce v kuse.
    Je fakt, že to je výrazné, asi taky proto, že hlavně na Citylightech jsou v podstatě pořád jen úplně bezpohlavní a sterilní věci, které člověk ignoruje. Původně ale byly ty ilustrace na daleko tmavším pozadí, což je občas poznat.


    SWT: Mě to funguje, ladil jsem to dlouho a jediný prohlížeč, který s tím má trochu problém je ten v androidu, díky fixnutému pozadí.
    SWT
    SWT --- ---
    Tyjo, netuší někdo, proč ve FF nevidím na tom webu obrázky? Nějak na to nemůžu přijít, v IE a chrome to funguje :/
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    SUN_VU_KUNG: Reklamy na ulici mijim zcela bez povsimnuti. Vcera jsem sel kolem te na Budvar a musel jsem se zastavit, abych si mohl toho rytire poradne prohlidnout. A ted to vidim tady... Skvela prace!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: vím o tom. Budu to brzo řešit updatem wordpressu.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: dobry to mas,,, na darkartu ti to nad zahlavim vypsiuje nejakej bordel v kodu,,, asi by to chtelo nejakej fix:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak konečně - moje nové webové stránky zaměřené čistě na profesní prezentaci jsou hotové a přístupné.
    Jan Doležálek | Portfolio
    http://www.jdolezalek.com/

    Samozřejmě, budou se různě obměňovat podle nových prací, ale ne příliš často. Zkrátka portfolio na webu.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SWT: kdybych měl doma 3D tiskárnu, gravírovací a obráběcí laser, tak bych tvořil asi podstatně víc :)
    SWT
    SWT --- ---
    SUN_VU_KUNG: Pěkné, koukám, že jsi opravdu "multimediální" tvůrce, *thumbs-up* :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    jinak něco z trochu jiného soudku - náušnice, sice jsem je dělal už před rokem, ale až teď jsem je nafotil. Nerez ocel.

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALIENJEDNA: Díky. Ono by toho bylo podstatně víc, ale přeci jen ten tablet tolik nevyužívám, když můžu jít skicovat rovnou na intuos :)
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    SUN_VU_KUNG: tak to je super
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak jsem o víkendu zkoušel zase trochu skicovat na ThinkPad Tabletu a už je to o dost lepší, když si člověk zvykne, že to nejde tak rychle, jako v Photoshopu :) Ideální na zachycování nápadů na cestách...




    symetrie sketchbooku pro je fajn na kreslení podobných věcí :)
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    ALADAR: tak to treba zohľadniť v odmenách hehe ;)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ALADAR: Tak to jsem povazoval za samozrejmost :-)
    ALADAR
    ALADAR --- ---
    To že tam zmiňuješ DRAWce v těch rozhovorech mi udělalo velkou radost! :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: jj, bude, resp. v podstatě už je, ale ještě čekám na pár drobností. Spouštím jednoduchý web vysloveně na profesionální prezentaci, kde budou vybrané práce z oborů, které dělám. Už je to skoro hotové, čekám jen na vizuály Budvaru v dobrém rozlišení.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: No a ten storyboard bude nekde k videni? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    JUDAS: to, že to bylo z oblasti her byla si jeden z důvodů, proč jsem těch 50 oken nakreslil :D Jinak teda nevím :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SUN_VU_KUNG: jako gamera me tohle zahralo u srdce.. pekneeeee!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Jinak včera jsem našel video, které se točilo podle storyboardu, který jsem kreslil. Ne že bych to vymýšlel, ale překreslil jsem režisérovy představy do stb oken. Nakonec je to cca od půlky trochu jinak, ale potěší to :)

    "Michael" - PS3 Long Live Play
    http://vimeo.com/30160149
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam