• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    MERLKIR: budes si muset koupit lupen do tomboly a doufat:)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    -_- kruci, takové slevy zrovna když už jsem si to nové pero k Intuosu koupil a na nový tablet jsem moc chudý. :/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ah, deus exmachina, konečně, jsem zachráněn :)
    REWEGAR_
    REWEGAR_ --- ---
    Zdravim, rad bych zde vysvetlil par veci.
    Pokud jde o soutez, tak je to vlastne klasická tombola (kazdy se vstupenkou bude mit moznost vyhrat, pokud bude v dobe losovani v sale)
    Ad "bude upresneno pozdeji" pravdepodobne se narazi na treti Workshop s Tomasem Mullerem. Bohuzel tento workshop byl pridan pozdeji a Tomas pak jiz mel moc prace a nestihne jej nejspise pripravit. Timto se omlouvam za zmatek v teto casti programu.
    Dale, pokud SUN_VU_KUNG dovoli, bych vas chtel informovat, ze na akci budou k osahani i Wacom tablety a bude mozne si je i objednat za zvyhodnene ceny (U jednoho modelu tato cena v nasem pripade klesa i o 9.000 Kč s DPH.)
    CHROM
    CHROM --- ---
    Hlavne aby nebyla jen pro ty, co stihli poslat penize predem... jsem cekal s registraci, dokud nevypadnou vsechna "bude upresneno pozdeji" z programu a ony nevypadnou zjevne nikdy! :D
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    SUN_VU_KUNG: :D a v čem ta soutěž spočívá?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: jo, tyhle ceny znam, ze vsech akci to putuje jako potpultovka pro zname, takze kdoze ji od vas ma slibenou?:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    tak jestli chcete zkusit vyhrát Photoshop retailovou verzi CS6 tak doražte na Splash :) Adobe se pochlapili a dali to jako cenu do soutěže :)
    BENKI
    BENKI --- ---
    SUN_VU_KUNG: jo, slovo workshop jsem asi použil nevhodně... ;-) Každopádně kdyby to pak bylo nějak dostupné, byla by to paráda, i když samozřejmě chápu i důvody proč ne. Původně jsem se chystal dorazit, leč povinnosti nedaly šanci... :-/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    BENKI: to nevím - nějaký záznam tam údajně má být, ale nahrávky by němely být hned dostupné..

    Taky to v podstatě není workshop, je to spíš úvod do té techniky... Nějaké "making of" by ani nemělo smysl, to v podstatě nikoho moc nebaví. Tahle oblast je na té konferenci poprvé, takže je to holt na mě to nějak začít...
    BENKI
    BENKI --- ---
    MERLKIR: tak to by bylo výtečné, kdyby se k tomu pak dalo nějak dostat ;-)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    BENKI: snad by se to mělo natáčet na video.
    BENKI
    BENKI --- ---
    SUN_VU_KUNG: Nemáš v plánu ten workshop realizovat i v elektronické podobě? O:-)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SUN_VU_KUNG: no vzpominam na ty prasarny na cyberpunk symphony:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    R0C3S3K: no, asi nemá smysl říkat, že taková teorie je pěkně nablblá :) Já tedy vodoznaky taky nemám rád, a obecně se jejich používání moc nedoporučuje, ale na všem, co dám na net je moje signatura, takže říct, že to je "ničí" je alibismus. Nemluvě o tom, že dneska s možnostmi obrázkového vyhledávání od googlu nebo dalších služeb není problém u většiny obrázků dohledat jejich autora, takhle si průběžně doplňuji autorství u mnoha věcí, které jsem kdysi stáhnul a nemohl zjistit, kdo je dělal...

    Jinak nekradli jen tekkies, krade se to křížem krážem... nevím ale, jaký přesně článek jsi měl na mysli, momentálně je jediný aktuální tenhle: http://www.darkart.cz/?p=742

    jinak nějaké zpraseniny samozřejmě v archivu mám... ale zdaleka ne všechny. Něco mi tolik nevadí, třeba z jedné mojí montáže udělali šablonu a stříkali to městě, bez jakýchkoliv textů - to mi nevadí. Co mi vadí je to, že si někdo tu práci přisvojí, odstraní autorství, vydává to za svoje a nebo na tom profituje.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    huntere nemas jeste nekde u sebe na webu clanek, jak ti kdysi tekk komunita a i jini lide kradli a prekreslovali obrazky? i s tema zmrvenejma zdrojema? docela bych to rad pastl par znamejm, kteri razi teorii, ze co nema vodoznak se jen tak vali na internetu a je to nici
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    ZELGARIS: no.. původně to měl být opravdu materiál k přednášce - ukázka tříplánové malby pro vysvětlení vrstev... ale nějak se mi to vymklo z rukou a namastil jsem to všechno do jedné vrstvy :) Takže musím znova něco jiného a dát si pozor.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Trenujes na vikend? :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---



    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    http://www.svobodna-kultura.cz/ - aktuálně čtu - zajímavý pohled a zajímavé informace související s pojetím autorského práva (převážně USA, ale v dnešním globálním světe už těch rozdílů mezi USA a ČR není v tomto ohledu příliš, ačkoliv jsou), jsou tam i zajímavé historické souvislosti, doporučuji.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam