• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ahá, já si ani nevšiml, že jsi tam byl! Nebyl čas na socializaci, příliš mnoho lidí...
    Taky jsem se snažil uniknout tomu, abych byl na záznamu. Moc se to nepovedlo:)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Mě trefí :) Tak já se snažím celý večer uniknout tomu, abych byl na nějaké fotce a pak jsem v náhledu videa :))
    RAW Semi 1 Report
    https://vimeo.com/88253774
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak neodolám a ještě jedno album, co mne teď... dostalo. In the middle of this nowhere... nebo tres domine...

    Hammock - Oblivion Hymns (Full Album)
    http://www.youtube.com/watch?v=yAvdlLXR7pk
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KJON: Asi máš pravdu, ale jsem opatrný :) Funki Porcini poslouchám taky skoro nonstop a zatím dobrý :) Každopádně díky za tip, poslechnu si...
    KJON
    KJON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Tyhle věci se neoposlouchají. Zvlášť, když u toho člověk něco dělá a plně se na to nesoustředí, si myslím.
    Já poslouchám věci od Keitha Keniffa (projekty Goldmund, Helios..) a nebo třeba Tycha (Tycho) a taky se to dá pořád dokola a pořád mě to baví :)
    Helios - Unleft (Full Album)
    http://www.youtube.com/watch?v=8VFknfOWmHE
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Jinak se omlouvám, ono to vypadá, že vůbec nic nedělám, ale je to naopak, už delší dobu dělám na hodně pracné zakázce, která se naštěstí postupně chýlí k závěřu - už jsem z toho dost vyčerpaný, ale musím to zvládnout :) Ale během té doby jsem si stihnul udělat pár skic na nové věci, tak jak bude hotovo, tak se do toho pustím... mám tam zase jeden podomořský motiv a myslím, že bude vypadat dobře :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    KJON: no já jsem z toho úplně na větvi, protočil jsem to album snad dvacetkrát a musím přestat, abych si to neoposlouchal :)
    KJON
    KJON --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ó, skvělé, už to chtělo nějakou změnu a tohle je přesně ono :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Absolutní masterpiece :) Jestli kreslíte dlouho do noci, tak tohle je něco :)
    Bohren & Der Club Of Gore - Piano Nights (Full Album, 2014)
    http://www.youtube.com/watch?v=aVnLon8TvXk
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    SUN_VU_KUNG: ona ta 13HD je taky super, ale přeci jen, to rozhraní je při té velikosti už strašně malé, třeba photoshop - ty ovládací prvky. Kdyby tam běžel sketchbook nebo artrage, které mají málo prvků a velkých, tak by to tak nevadilo, ale Photoshop je na tom už na úplné hranici... na posledním RAWu jsem se ho na chvíli zmocnil, abych vyzkoušel cursor lag a v polních podmínkách se trefovat do palety barev, bylo opravdu těžké.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    77WHITE: to jo, není tam měřítko (jen kousek nožičky stativu :) - ale musím říct, že tenhle cintiq mi přijde takový úplně nejlepší. Ta 24HD je kráva, která potřebuje svůj vlastní prostor. Tenhle je lehký, snadno se smontuje, hned se s ním dá pracovat, velikost obrazovky tak akorát, aby člověk nenajezdil rukou sto kilometrů... no jsem zvědav, až se do toho opřu naplno, abych to testnul...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SUN_VU_KUNG: uf, na tý předchozí fotce to vypadá o dost víc kapesně :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    JUDAS: hehe, jsem čekal, kdo se na to zaměří :D Ono je to už hotové, jen mi tam nesedí pár věcí, tak jestli to stihnu, tak ho sem dneska dám :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    SUN_VU_KUNG: ten chlapik s meduzou v tlame me zajima! :D
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Momentka z chvilky při odesílání dat... a pak hned zase pěkně do práce a cintiq odložit :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: klidně, přijeď, nafouknu ti tady matraci a můžeš si tu kreslit jak dlouho chceš :D
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Když jsi tak vytížený, já ho klidně rád otestuju za tebe. ;P
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak už je tady na testování... Opravdu krásný kousek hardware... Akorát nevím, jak to při té hromadě práce stihnu... >:O

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    On je nesmělý ;)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    MOUSEK: nechapu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam