• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUN_VU_KUNGSvatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Dva nové obrázky na Patreonu. "Outpost" a "Airman". Díky všem, co mě tam podporují.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MONOTYPEK: pěkný :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    je fajn, když ti tumblr nabídne opičáka :)

    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Kromě dalších obrázků teď dělám i věci určené pro Patreon. Tohle je první z nich, kterou jsem dokončil. Kromě obrázku bude i jednoduché video ukazující 18 kroků, které vedly k dokončení, plus obrázek ve vysokém rozlišení atd. Díky těm, co mne na Patreonu už podporují.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Konečně jsem si založil profil v projektu PATREON. Kdo nezná - jde o systém, kde můžete finančně podporovat své oblíbené autory (jakéhokoliv obsahu). Za podporu pak získáváte určité výhody. Je to velmi jednoduché a přehledné. Pro řadu tvůrců znamená podpora skrz Patreon možnost víc se zaměřovat na vlastní tvorbu, což je přesně to, co jejich podporovatelé vítají. Mohou tak vznikat i věci, které by bez podpory byly jen těžko realizovatelné - např. vydání vlastní obrázkové knihy a podobně.

    Pokud máte rádi moje věci a chtěli byste jich víc a jste třeba v Patreonu aktivní nebo o podpoře uvažujete, je toto cesta. Velmi si vážím všech, kteří mne podporují a díky moc za to.

    Jan Doležálek is creating Digital paintings, illustrations, concept art | Patreon
    https://www.patreon.com/dolezalek
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: připomíná Simona Stålenhaga a to mně líbí :)
    V3S
    V3S --- ---
    SUN_VU_KUNG: jo, to je on :) ... to je dany asi tou jeho typickou kombinaci beznych civilnich veci a okamziku s naprosto napatricnymi scifi vecmi, ktera vytvari takovou zvlastni harmonii a disharmonii zaroven (ano, popisuje se to fakt tezko) .. a mozna i trosku barevnym ladenim ... kazdopadne pecka, jen tak dal :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    V3S: Simon Stålenhag :)
    už to na mě vytáhli, taky v dobrém. Jeho věci mě baví, ale myslím, že tohle i když má podobnou stavbu a řekněme i námět, tak je to pořád dostatečně jiné :)

    Jinak když jsem to začal malovat, tak jsem na Simona vůbec nemyslel, protože začátek se odvíjel od fotky, na kterou jsem náhodou narazil na tumblru a hned jsem v ní viděl potenciál. Až pak mi došlo, že to vlastně bude taková Stalenhageovina :)
    V3S
    V3S --- ---
    marne hledam jmeno toho severskyho chlapika, kteryho mi to automaticky asociuje ... coz ber jako poklonu, je nejlepsi :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MILIS: Díky :)
    MILIS
    MILIS --- ---
    SUN_VU_KUNG: tohle se ti velmi povedlo!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Say hello!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    MERLKIR: díky. Snažil jsem se to udržet co nejsevřenější a původně zamýšlené nazlátlé světlo nepoužil :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Mač najs. Jako vždy obdivuju omezenou/kontrolovanou paletu.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Looking for corporal. Další ilustrace z mého volně pokračujícího projektu Strange Worlds.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    LOP4TA: Ahoj, díky za postřehy - odkaz na fotky v českém menu jsem opravil, měl jsem tam dvakrát http takže už to funguje. Co se týká toho přepínání do angličtiny, to je zatím jeden ze dvou neduhů (první je pomalé načítání obrázků - načítají se bez thumbnailů, proto to trvá). V podstatě to je schválně, protože aby zůstala čeština, bylo by potřeba kompletně zduplikovat všechny stránky s obrázky v portfoliu i pro češtinu. A samozřejmě pak každý další nový obrázek vkládat dvakrát. Zatím jsem to tedy nechal takhle, až budu mít někdy hodně času, tak to celé projedu a přeuložím i pro češtinu. Pak to bude normálně běhat i v češtině. Je to díky tomu, že původně jsem portfolio dělal jen jako anglické, nahrál do toho obrázky a až potom jsem udělal i českou verzi.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ahoj, nevim zda je to naschval ale kdykoliv skocim na portfolio prepne se to do anglictiny. Stranka s fotkami nenalezena.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Tak hurá, na podzim jsem začal a nyní konečně spouštím novou verzi svého portfolia. Prosté html jsem nahradil redakčním systémem, takže updaty pro mne už snad nebudou taková otrava.

    JD Artworks – Jan Dolezalek artworks
    http://www.jdolezalek.com

    Ještě řeším, jestli prezentaci startovat novinkami/blogem, nebo rovnou portfoliem... zatím mi víc dává smysl stávající podoba.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Mountain. První letošní čistě osobní ilustrace, pro radost. Tak snad mi to vydrží.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Nocturne: Over the roofs. Stará, rozpracovaná věc někdy z roku 2015, kterou jsem vyhrabal z archivu a dokončil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam