• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIROBlack Prophecy

    Nová 3D MMO Sci-Fi hra která je Free-To-Play. Dokonale vizuálně zpracovaný vesmír podle Michael Marraka.

    Datum spuštění je prozatím stanoveno na Listopad 2010.

    Oficiální stránka http://www.blackprophecy.com/

    logo_black_prophecy
    rozbalit záhlaví
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    ale zatím mě ta hra příjde hotová tak na 40% - prologue tj cca do lvlu 6 je naprosto úchvatný a fakt mě strašně bavil, potom co jsem si vybral stranu (hraju za Tyi) tak najednou se hra změnila a jde vidět jak moc potřebuje v některých směrech dodělat... Ale většinou to jsou výtky které vidí ten člověk až potom co si ten prologue projde i když to jsou velké věci jako třeba že solo misi si skoro nezahraješ (nevím proč), jediné zóny co máš objevené na mapě sou pvpve a tam mě vždycky zastřelí nějaký šmudla o deset levelů výš (můžeš střílet jenom lidi co jsou +-10 lvlů) nebo stačí když jsou na mě dva dementi tak si neškrtnu a vůbec mám problém s obsahem... Do lvlu 6 paráda jak jsem řekl od lvlu 6 začínají problémy.
    LIRO
    LIRO --- ---
    No vida tak to se do toho taky o víkendu podívám trochu hlouběji :o))
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    wow tak po dni stráveném ve vesmíru musím říct že radikálně měním názor k lepšímu... Hra má problém v tom, že jí chvilku trvá než pustí člověka dovnitř, stále je docela dost věcí neintuitivních a imho špatně řešených, ale kruci celý koncept, grafika a vlastně i příběh a filmečky jsou naprosto úžasné a já se od toho nemohl odtrhnout... Naprostá bomba - celý prologue mě bavil naprosto neskutečně musím říct že ta chvilka trápení co a jak mě stála za to, nechápu že tohle můžou dávat zdarma na netu - kvalitou zpracování se to blíží offline hrám, příběh mě baví hodně a dokonce sleduju zadávání úkolů což se mě nikdy předtím u MMO hry nestalo (a u těch offline už často taky ne) letový model je starý a kvalitní jako třeba u stařičkého Freelancera takže se na tohle dá zvyknout, to že ve hře zatím nejni něco jako tržnice nebo pořádný crafting systém se dá odpustit zatím je to o radosti z létání a výborně napsaném a zpracovaném příběhu
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    tak už to jde - no zatím dojmy spíše smíšeno negativní... člověk potřebuje mít chut všechno zkoumat a objevovat protože žádná pořádná příručka tu nejni... Navíc máš za úkol třeba sejmout nějaké dementy ale protože je všude spousta low level hráčů tak se vůbec nestíhají respawnovat ti enemáci a tak jenom lítáš okolo a doufáš že budeš mít štěstí... no zatím nic moc budu zkoumat dál a popíšu nějaké další detaily až se k nim dostanu ;)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    LIRO: jj tam to padá všem imho, moc daleko jsme se holt nedostali no ;)
    LIRO
    LIRO --- ---
    Jo jo nechal jsem to stahovat v práci přes noc a před chvilkou doběhla instalace a je to peklo. Po instalaci se začali stahovat další aktualizace cca 150Mb. Po spuštění, které mi řeklo že nemám minimální Hw požadavky, jsem překousnul neskutečně dlouhou úvodní řeč. Potom se vytvořila postava a pak nějaká naprosto nesmyslná bitva, kde jako střelec na věži, likviduješ všechno co se hejbne a pak zase neskutečně dlouhá řeč nějakýho blbce bez pusy. Pak mi to hodilo do lodě jako pilota, chvilku jsem se tam motal a když jsem doletěl ke zlatý krychli, kam mně vedly trojúhelníčky, tak mi to spadlo :o)))). Mno takže prozatím, grafika zajímavá, hratelnost se dá jen velice zhruba odhadnout, na něco co se určitě dá určitě vylepšit, no a o stabilitě se nemá význam bavit. Celkově hra vypadá zajímavě, ale prozatím má děsnou spoustu much.
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    ha tak to padá prej skoro všem co začli hrát open eu betu... no paráda - jde vidět že to maj skvěle odladěné :D
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    zkouší to někdo? mě to spadne vždycky jak dojedem na tu první kolonii
    LIRO
    LIRO --- ---
    Takže po delší době první dobrá zpráva, Black Propherci se dostala do stádia evropské bety.
    Více viz: http://www.blackprophecy.com/index.php?id=14&tx_ttnews[tt_news]=205&tx_ttnews[backPid]=30&cHash=b179790a9c
    LIRO
    LIRO --- ---
    Tak jak lidičky máte nějaké nové zkušenosti.
    Na ofíko stránkách přibyli před měsícem nové Scr. tak alespoň takto:
    New set of screenshots - Black Prophecy Community Forums
    http://blackprophecy.gamigo.com/forum/showthread.php?t=5107
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    na těžbu jsem nenarazil vůbec, nějak že by se změnilo letadílko to taky ne, výroba zatím nevím nejsou prostředky, letaní není zrovna příjemné zaměřit něco je hodně těžké uplně nějak spatná mechanika, moc dobře se mi to neovládá. Tak jako je třeba pohodové ovládání u X-universe
    LIRO
    LIRO --- ---
    Nic jiného mi nezbude, bohužel, ale rád si počkám.
    Když už jsi tam, můžeš napsat něco o tom jak tam funguje těžba, nebo výroba atd... Boje a podobně jsou hojně ukázaní na předváděcích videích, ale ostatní věci moc vidět nejsou.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Raději si počkej az to bude v pokročilejší fázi.
    LIRO
    LIRO --- ---
    se někdo má, mně tam nějak pustit nechtějí, asi jsem moc obyč hráč :d
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Mno pristup mam ale reportovat dojmy zatím nebudu, páč je to k pláči. :( tak vičkejte.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Kua tak to jsem si moc dlouho nezharl hazi mi to chybu.
    Vypada to ale zatim tak ze si to zkouší hrát na epiku, tutorial byl prokládán ingame filmečkama na můj vkus až příliž, grafika je opravdu pěkná.
    Ale podle toho co jedu bych řekl že listopad nepřipadá v uvahu, možná tak open beta.
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    na tohle cekam uz pres rok a pul aspon betu a nic.

    LEGBA: mno tohle se s eve ani neda srovnavat aspon podle videjí.
    Tedy krom toho ze se to odehrava ve vesmiru. :)

    Ale jeste je tu pak Jumpgate Evolution mimochodem také zajímavé a podobné tomuto.
    http://www.jumpgateevolution.com/?territory=EnglishUK

    LEGBA
    LEGBA --- ---
    docela by zajimalo o co pujde, neco bych si po letech rokoucich zahral... doufam, ze je to multiplatformni a pobezi to pod Linuxem a na Macu.
    Sice o Michaelu Marraku nevim ani n, ale libi se mi design webu, jdu si cist, az dojdu domu.
    Treba to bude zajimavejsi nez zenino EVE.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Takže co k tomu říct, už aby to bylo sakra, protože tohle vypadá zatraceně dobře.

    PS.: Máte někdo přístup do bety. Jestli jo dejte trochu infa navíc oproti oficiálním blábolům.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam