• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKKASTFaith In Sound ♫..♫..♫..♫
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    LUKKAST: no ptze jsem z vas nebyl schopnej z nikoho vymamit kdy tam pujdete,jsem dorazil dom z chaty az po osmy tak se mi tam nechtelo pres celou prahu na hodku a pul...
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: vy ste tam stejne nebyli :) my sme tam byli tak od 9 do 5
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    hele kdy pujdete dneska do ty baziny,ja bych tam s gajdosem prisel dat s vama naky pivo ale chcem jit pak na ten cirkus treba v 11 tak at tam nedorazite ve tri ctvrte na 11 ?)
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    JIRRA: no jasný to pro většinu lidí je :) mě se tohle stává hodně často a lidi sou neponaučitelný a taky má bohužel paušál :(
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    YouTube - Far Too Loud - Start The Party
    http://www.youtube.com/watch?v=yedmaiCiozg&feature=related
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    UUFFOO: bohuzel (
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    nechcete někdo jet v neděli na hory? kdyžtak pošta :o)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    předvánoční mejdlo 18.12 @ HUS23
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    GANDALF_23: no já z tadytoho už občas chytam psycha,kor když mam paušál viď,a vysvětlovat to jak mentál potísící že se všechno dá říct normálně to je jak u blblejch doma,kor ještě když jsem psal že jdu další den do práce od rána tak je jasný že se v 1 ráno nezvednu a nepojedu do hospody viď
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    JIRRA: karhart řikal, že ti byl volat, ale že bude provařenej sem teda nečekal...
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    LUKKAST: jo toho jsem si vsim az kdyz jsem dotelefonoval s nim a to jsem byl total nasranej ze jsem ten telefon uz jen mrsknul do kouta takze jsem zpatky nezavolal sry :D
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: vcera ?? no lol to je borec :DD ze se nepochlubil..
    ja jsem ti volal taky nejak, ale nezvedal si to
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    LUKKAST: no vožralej telefonát v jednu ráno do kterýho mlel přesně to co nejradší slyšíš do telefonu (asi chápeš co tim myslim)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: si mel ty mastaky vzit sebou :)
    btw co pak zase udelal karhartrmelec ? :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    jsem myslel že se stavim aspoň na chvíli ale měl jsem plnej byt mašťáků takže nic,btw někdo pls zabijte karharta když ho potkáte....
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    jj taky se mi to libilo :)) převleky staly za to .)
    SIGNER
    SIGNER --- ---
    growing up super... přistě si ale taky koupim velký blikajíci rohy z třpytkama a srdíčkama.
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: ja bych teda urco sel do baziny
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    jak to vidíte na tenhle pátek,půjdete na ten cirkus nebo do bažiny? mě ten cirkus láká ale bojim se že tam bude přerváno,minulej rok to hudebně i co se týče divadla / performance bylo super ale nedalo se tam hnout,ta meetfactory je prostě malá....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam