• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKKASTFaith In Sound ♫..♫..♫..♫
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    DEATHKA: presne tak .)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    LUKKAST: jo vidis jeste ten azyl:)) to sme dohodli na 31 co?
    píšu hned do kalendáře:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    VOJTEKK: hlavne potrebujeme taky dodelat nejaky ty dekory pro nas :)))

    DEATHKA:jj rozumim, na freezefest se taky tesim moc :) a s tim azylem pocitas ? jeste bych neco podnikl prave do toho zari
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    VOJTEKK: jj jeden z tech vikendu by měl být.
    schváně píšu by měl být, protože zatím je vše ve fázi řešení, ale do týdne max 14 dnů to budem vede 100%.
    VOJTEKK
    VOJTEKK --- ---
    DEATHKA: Takze to vypada spis na jeden z poslednich vikendu v zari?
    Jinak muzem udelat jich vic treba ke konci srpna
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    jj ale ten mejdan bych videl az v rijnu nebo listopad.
    srpen nemuzu uz nikam..zari bude nakej cross, pak v terminu freeze kamosovi narozky a předposlední či posledni tyden mozna ten open air(kterej doufam, ze podniknete s nama, ale musi se to jeste cely domluvit-berte spis jako informaci nez fakt)
    VOJTEKK
    VOJTEKK --- ---
    OPRAH: Ja bych se rad na nejaky ty dekory po dohode s majitelem i vrhnul. Ale nejdriv si to tam musime prohlidnout co se tam bude hodit a co tam budou chtit mit. Podle me treba nejaky modely z montazni peny nabarveny uv barvama by mohli bejt supr... Hlavne zalezi v jakym stylu to tam budou chtit
    ELKAS
    ELKAS --- ---
    tak dem se tam mrrknout dneska?:D
    jinak parádní plány souhlasim:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    DEATHKA: super tak to souhlasim, to vymyslime :)

    OPRAH:tak se tam zajdem co nejdriv kouknout, treba na píívo jen
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    LUKKAST: myslel jsem udelat tam neco jako wh vs fis?:)
    kazdopadne rijen až listopad tu není mad4ce takže sme s tulenem na wh mejdany jen dva a myslim, ze kooperace s vama bude přímo genitální:)

    LUKKAST: to nepospíchá nebo můžete na účet:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    To mi pripomina, ze jsme se jeste nevyrovnali s panem Dekou :) Neboj,co nejdriv to napravime :) Hned jak se uvidime:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Le Mirage -- 27 srpen a 30 zari
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    OPRAH: co myslis "versus" mejdan ? :)
    btw zamluvil si nam toho 31 na azyl pls ?
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    LUKKAST: jj, ma to tam potencial docela.. videl bych to nejakej "versus" mejdan, uz sem psal dece, snad neco klapne... zkuste pls popremejslet o nejakym dni, kdybysme se tam mohli jit mrknout a dejte mi vedet, dik
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: nedivim se, tam muselo bejt tak hnusne, ze vetsina odjizdela uz v sobotu co jsem slysel
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    OPRAH: to vypada velice pekne, na to se pudeme mrknout :)
    velice se mi libi : sto lidi narvanejch, padesat tulive a tricet optimalne :D:D
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    OPRAH: jinak nějakej chlast na baru v akci jako lákadlo určitě klapne... majitelka je velmi benevolentní co se týče toxických látek, takže i CARHARD si příjde na své:D a vzhledem k tomu, jak to tam vypadá by bylo dobrý vymyslet nějakou spolupráci na dekorace... můžu domluvit nějakej kredenc třeba...
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Zdar fešáci!
    Mám návrh, o kterym už jsem vám dřív řikal.
    Zcela novej klub Napa v krásnejch sklepních prostorách na Malý Straně, kapacita maličká- tak sto lidí narvanejch k prasknutí, padesát tulivě, třicet optimálně... Jelikož je to ještě v záběhu a nejni stálá klientela, prozatím honorář pouze symbolický abyste měli aspoň na cestu, nicméně již nyní mohu přislíbit vzestupnou tendenci v případě oboustranné spokojenosti a možná i stálou residenturu. Je to dvoupatrový, nahoře super galerie moderního artu s barem a dole sklpe, ktertej se nás týká.
    Vybavenost:
    nějaký odposlechy, zesík, avšak žádný gramce ani mix apod.- zatím se tam konají pravidelný jam sessions studentů z nedaleký ježkárny, takže jsou tam comba, klavír a tak... ale pro djs mejdan prakticky nic... ale stojí to tam za to, moc hezkej prostor a hlavně velká šance do budoucna si myslim... je to otevřený jen asi půl roku a už tam slavil narozky Sedloň, Yvonne Sanchez... schází se to tam.)

    Navrhuju se jeden den sejít a jít to tam hromadně posoudit/odsoudit:)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    ELKAS: ten dest a zima bylo totalni peklo,ja jel domu v sobotu v poledne s tim ze jsem nemel jedinej kus obleceni suchej , a to mi prislo ze jsem jeste 3/4 party prozevlil nekde v dodavkach,tak stejne totalne mokrej,a ted lezim nachcipanej doma
    ELKAS
    ELKAS --- ---
    hajcuk | space piknik 29.7.2011 – rajce.net
    http://hajcuk.rajce.idnes.cz/space_piknik_29.7.2011/#P10309941.jpg
    škoda toho počasí:(
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    VOJTEKK: babovka :) bylo to husty no ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam