• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKKASTFaith In Sound ♫..♫..♫..♫
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    OPRAH: dke to presnejc na maly strane je? obcas se tam potloukam tak jen jestli jsem tam nebyl nahodou
    23KACA23
    23KACA23 --- ---
    OPRAH: škoda, že to nemá webovky. ale lukáš se tam prý půjde podívat, tak to nechám na něj. brala bych 9. nebo 10. září. akce na nějakej drink by byla super :-)))
    ELKAS
    ELKAS --- ---
    taky bych dal Napa club ale to už chce leták:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    23KACA23: jj ten napa by byl fajn
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    23KACA23: NAPA Club!!! Krásnej sklepní prostor po rekonstrukci v centru - Malá Strana... útulný, privátní a můžu ti dohodnout akci na nějakej drink, kterej ráda piješ.. a FiS samozřejmost- už se snad s klukama dohodnem, kdy se tam půjdem podívat:) a jinak ti samozřejmě můžu nabídnout Boiler a nějakej akční drink jakbysmet... to je teda za mě:)
    23KACA23
    23KACA23 --- ---
    potřebuju nějaký pěkný místo na oslavu svých narozek. třeba první pátek/sobotu v září, pro víc lidí, příjemý prostory (něco jako styx), nic oddělenýho (jako mirage), dobrý pivo a drinky a milá obsluha a samozřejmě nutná přítomnost DJs z FIS a jejich guests:-)) napadá vás něco?
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    srandy kopec tady :D
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    ELKAS: mamlas ! :D
    ELKAS
    ELKAS --- ---
    aha ja čumim jinam:) tak nic...
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    to je streda voe:)
    ELKAS
    ELKAS --- ---
    to je neděle Azyl je den před. ne?
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    ELKAS: ted sem si vsim ze ses prihlasil sem: [ 100% WEDNESDAY / partyparty / 31.8.2011 / CR - Stredocesky kraj - Free-d bar Mlekojedy ] tak ten den je bohuzel ten shadow:)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    ELKAS
    ELKAS --- ---
    Souhlas:))
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    OPRAH: ja jsem pro ten rijen teda :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    OPRAH: tak nakonec máme jen to 24.září- potřebuju tam taky upíchnout Caymana z Anomálů... resp. můžete si vybrat, kterej z těch dvou termínů se vám líbí víc- jemu by víc vyhovoval ten 8.říjen ale jste první na řadě:)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    LUKKAST: jj..to jsem rikal presne to same:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    LUKKAST: yup, muze, aspon se seznamime :) *


    OPRAH
    OPRAH --- ---
    LUKKAST: tak to se mame u nas na co tesit teda:)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    tak kluci melofobicky sou moc hodny a prenechali nam ten shadow..
    jediny ze to prej nejde zmenit na programu, takze jim udelame trochu reklamu:))
    a jeste se tulen pta, jestli by si mohl jit placnout s nama...tak se vyjadrete..
    pic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam