• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKKASTFaith In Sound ♫..♫..♫..♫
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    DEATHKA: teda moc v to doufam:D sic to vykonove stacilo ale nesmel sem tam rvat moc efektu najednou, jinak to obcas zalagovala, coz nesnasim.
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    LUKKAST: nn nenicis, notas si umi vzit kolik potrebuje(jak ze site tak z baterky). Já sem právě nabíjecku promeroval a normálně dává to, co má,.a komp z baterky bezel taky v pohodě, dokud se nevybila:) já sem najednu stranu rád, tahle rada se uz dávno nedelá a zkusenosti s alzou mi říkají, že mi vrátěj prachy a já si koupím za ty samy prachy daleko lepsiho kompa:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    me moje stara nabijecka jednou udelala bzzzzbzzzz a vyhodila v celym panelaku proud na dost dlouho :D
    jelikoz ma Kata taky Della, tak si pujcuju od ni, ale neni to ta ktera to ma bejt..takze si ted mozna nicim notebook jinou nabijecku, ale riskuju to :))protoze nova se musi objednat a stoji kolem 2.000,- a to se mi platit fakt nechce...
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    DEATHKA: ajo, máš recht :o)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    LUKKAST: me se (nastesti) neposrala nabijecka ale nabijeni notebooku;)

    UUFFOO: to není uplne pravda..zaruka 6 mesicu se vztahuje na výdrž baterie..ale kdyz ti baterka prestane po roce nabijet uplne nebo ti vytece, tak na to je standart 2 roky zaruka
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    LUKKAST: aby to s nabíječkou nebylo jako s baterkou, na kterou se jakožto na spotřební zboží vztahuje záruka jenom 6 měsíců...
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    DEATHKA: me se taky posrala nabijecka na notes,ale mam nahradni nastesti..to ti k tomu daj v zaruce novou nabijecku a cajk ne ?
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    jinak supr.budu muset posledním metrem dom abyste to tam pak v klidu doplacali)
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    nevím, prestalo jít napájení...z baterky doběhnul jeste v klidu, ale ze sítě nebezi...
    tak je v zaruce..takže na jednu stranu je to vyhra..snad mi vratej prachy:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    DEATHKA: jo budeme tam driv :) nejak to vymyslime a budeme placat dohromady :) jaktoze se rozbil ?
    DEATHKA
    DEATHKA --- ---
    cauve, hele me se rozbil ntb, tzv nemam z ceho hrat...
    dorazite nekdo treba uz na půl 9 abych si k vam hodil flashku, ze jo?:)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    23KACA23: poptam
    23KACA23
    23KACA23 --- ---
    OPRAH: bylo by možný, aby za výhodnou cenu byly dva drinky? křídla a kubíčko?
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Tak dneska Mirage na ujezde, dorazte pokecat a na pivko :)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: z kniru kmene my privitat radi ! :)
    23KACA23
    23KACA23 --- ---
    nedělejte si ze mě srandu, to to vedro :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    tohle me dneska pobavilo .)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Jirka se taky prijit ukazat a poprat mozna s nim dorazit i nekdo z kniru kmene
    VOJTEKK
    VOJTEKK --- ---
    ja mit radost to brzy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam