• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKKASTFaith In Sound ♫..♫..♫..♫
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    OPRAH: jak jinak...
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    poslušně hlásim, že na Beets under the Reefs jsem potkal carharta a všechno je v pořádku- byl strašně moc B)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    no jako zkusim dorazit nevim jestli mam zvlolit taktiku zkusit vystrizlivet a vyspat se nebo si tady jak vdovec koupit domu sam flasku a propit se az do vecera :D
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    to je jasny :)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Tak dneska Jam Caffe na narodce, dorazte :))
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: jj v zabe uz si byl, nekde ruska krymska ulice nebo tak nejak :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Jsem myslel že se zkusim zeptat jestli nepojedete do toho Berouna na silenťáky , ale tim pádem je to jasný , no v pátek večer se tim pádem asi budu hejbat kolem žižkova (jestli si to pamatuju dobře tak žába je to pod florou směrem do vršovic žejo) tak se tam za váma asi zastavim .)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    zitra v patek hrajeme na narozkach kamose v Rozjety Zabe a v sobotu v Jamu na narodce !!
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: jj cokoliv, neco podniknem
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Tyjo tak jsem to včera totálně nedal , jsem pracoval skoro do půlnoci že bych asi ani nestih poslední denní spoj a hlavně jsem už totálně házel doma čelo na klávesnici , takže tímto Vojťákovi i Karhartovi přeju dodatečně vše nej a holt dorazím příště , už jsem vás taky neviděl ani nepamatuju .... pojedete příští víkend do toho Berouna na Beets ? já bych se možná šel kouknout na nějakou ten acid mejdan co dělaj ex-kolotočáci ptže to bude někde v Praze, nebo někde nějaký pivo co?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    LUKKAST: tyve kam vy na ty místa chodíte Lukine že to musí bejt vždycky ta největší prdel světa :D
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    tak dnes, Zenklova 95 !
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    oujéé:)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    tak je to tady, kdo nedorazi, velice prohloupi :) bude novej psybrejkovej setik :))
    [ FaithInSound @ MojeMůza (Carhard & Vojtekk B-day) / partyparty / 4.5.2012 / CR - Praha - Moje Můza Bar ]
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    nebudete dneska nekde v hospode ? jdu na pivo s gajdosem ke glaubic tak by jsme za vama pak nekam prisli kdyz nekde budete
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    nesedime v hidnu prece)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Už víte kam pojedete na čarodky ? Kluci od nás (resp komeťáci) bude stage na Tribal Tekno Witches jak tam jsou cirkusáci , tak jestli nebudete sedět v hiddnu tak doražte sem :)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Specimen A - London - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=1zVkzAQEstg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam