• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKKASTFaith In Sound ♫..♫..♫..♫
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    LUKKAST: no tak jestli se ti fakt jen válí, tak to škoda je... A za kolik ho chceš prodat?
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    GANDALF_23: notes zvlada vsechno a komp se mi vali vedle postele nevyuzitej a je ho skoda si myslim
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    LUKKAST: proč prodáváš? :/
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    LUKKAST: ty vole, se s těma narozkama nějak roztrh pytel ne? Mě během poslední měsíce pozvalo asi 12 lidí na narozky :D no asi se vokážu viď, ale jinak sem asi v tejdnu zabitej... Lítám s tetkou po doktorech.. :(
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    GANDALF_23: oukej, no uvidime, musime se snazit :) tak uzivajte a neco v tejdnu podniknem, jarmilka v patek slavi narozky
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    LUKKAST: prosimtě já sem od rána v práci a posral mě kolega, takže sem tu až do 11 :( pak mám sraz s kámoškou a navečír letim domů, ale dejte jim určo na prdel :P
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    GANDALF_23: ¨dneska woodoo, nechcete se zastavit na pivko nekdo ? my tam mame zapas..
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    LUKKAST: tak to by mě zajímalo jak vypadali dobytkove :D nejdriv jen prej 4-5 pivek pro každýho a nakonec Jameson :D
    JIRRA: karharta sem neviděl blejt snad ještě nikdy... Gajdoš si možná trochu odložil :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    no tak to zas asi bylo v álejích nablito :D
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    GANDALF_23: jj prej koupili jamesona a pivka a pokracovali :D carhart psal dneska v 7 vecer, ze gajdos jeste chrape :D
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    JIRRA: nazdar, byl to luxus :) ale dneska se já nikam určitě nedovalim :) a gajdoše bych taky nezkoušel, ten jel ještě asi s karhartem k němu se dokalit :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    LUKKAST: rozumim trochu jsem to tušil ale zkouším vid :)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    JIRRA: cover byl super,ale jsem tak znicenej a utahanej, ze ja urcite ne..ale asi mluvim za vsechny :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Cau pardalove, tak co včerejší cover ? nejdete někdo dneska do hooodoo na ten winter sf ? dorazim do prahy třeba za hodku dvě tak uvazuju že bych se tam stavil mrknout
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Tak dneska vsichni do Cover placu ! Bude to stat za to !
    GANDALF_23
    GANDALF_23 --- ---
    A já tam budu slavit narozky, tak všichni povinná účast!!! :) omluvenka pouze od doktora a chci jí vidět ve svý poště :P bude se na vás tešit celej FiS a banda zewláků... takže, see ya in Cover :)
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Tak tento Pátek !! Cover Place !! Line-up pro FiS 21:30 - 00:30 !! Be ready !!
    LUKKAST
    LUKKAST --- ---
    Zitra mensi oslava narozek Elkase v Shambale na vytoni, tak dorazte na chvilec aspon :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam