• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: Ok máš pravdu. Hele jsi organizátorka nechám to na tobě. Neznamená to však, že pokud bys chtěla že nepomůžu. :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: to ale někdy nezjistíš, ani po prvním "otipování"
    hele lidi z ulice jsem na sraz netahala......ale jestli chceš můžeš dělat i svoje srazy
    víš ono ta organizace není jednoduchá, najít místo, čas, pořád chodit na nyx, facebook, a jiné portály a komunikovat s lidma co chtějí přijít, protože skoro každý z těch co přišli chtěli ode mě info, takže si k tomu přičti čas tím strávený.
    To že na sraz přišel někdo, koho jsi předtím neznal, ale není můj problém, nemůžu ti představovat každého a ptát se jestli na sraz hodláš přijít, když tam bude ten a ten, sorry, to bych nedělala nic jiného.
    nech lidem trochu volnosti a máš -li nějaký problém, zkus něco zorganizovat sám, uvidíme kolik lidí přijde.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MATIM_B: co spatneho si myslis ze by mohli byt?

    v praze je klub s otevrenym vstupem pro kazdeho, a problemy nevznikaji

    a to co delate vy, nejsou pokud vim zadne playparty... kde y bylo potreba lustrovat vsechny, ne?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    SHEALA: Já se za nováčka považuji a naopak nové tváře ať už v čajovně, nebo na srazech přivítám. Ale mám výhradu pouštět na srazy úplně každého, nikdy nevíme co je to zač.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    SHEALA: tomu rozumím, taky jsem donedávna byla nováček...
    snad se na příštím srazu uvidíme :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    hele mazaci, pochopte ze motivace novacku neni vynaset tajne informace, ale ze se spis stydime (trosku) a snazime se to nedavat najevo, ale to je tak asi vsude kdyz se clovek pousti nekam kde to jeste nema osahany. Takze stejne jak se bojite vy nas, se bojime my vas :-)
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: Podle fb, az se medved uráčí nebo až si uděláme sami :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: tak to můžem někdy v čajovně probrat :) kdy se vlastně chystá další?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    Diky za nastenku. Nejscastej pouzivam martim.b
    ale kdyz tady tecky nejdou :-D

    Nejake stranky zvladnu i sam :-) pomoci rs
    ¨napr.: www.mrsdeath.cz nebo www.martimb.cz
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: jinak jsi na nástěnce, mrkni se tam, jen mě zmátl tvůj nový nick :)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: super :)
    takže teď jde i o vytvoření nějaké jednotné stránky třeba pro registrace na akce apod.
    Kdo Tě napadá? Altair?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    já samozřejmě rád pomohu. I tobě i medvědovi. :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: a to já klidně jo :) navíc ty na těch akcích akčnit nemusíš a nevystupuješ pod svým jménem, lidi co tam přijdou prošli kontaktem se mnou nebo je znám z nyxu delší dobu.

    Ale koukám, že brněnská komunita má opravdu jiný styl a víc než spolupráce tady kvete něco jiného. Místo abyste byli rádi za sraz, tak všichni po něm začali kritizovat.
    Pozitivní kritika je fajn, ale místo aby mi někdo nabídl pomoc s organizací, tak se mě snaží zrazovat.

    Zkuste s medvědem radši probrat nějaké stránky, jako např. BDSM klub, kde by se lidé registrovali, plánovaly by se všechny akce a ev. byl systém ručitelů.

    Byla bych ráda za spolupráci a ne aby se to zase rozpadlo na malé skupinky
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    Tak to s medvedem trochu proberem, ale osobne bych na srazy netahal nekoho, koho vubec nijak neznam. :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: navíc medvěd minule do FB skupiny odmítal lidi, které osobně neznal, takže jsme trochu v pasti ne? :)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B:
    odkaz na čajovnu je v záhlaví....
    myslím, že je spousta nováčků. co právě akčno chtějí vidět, právě proto, že jsou nováčci, vám mazákům stačí pokec nad čajem o počítačích. Navíc moje srazy a čajovna jsou dvě různé entity. V čajovně se schází pořád stejná skupina lidí a pro nováčka není úplně jednoduché zapadnout. Já kdybych neznala BDSM ani nikoho v Brně, nešla bych tam...
    Takže bych nechala na každém, ať si vybere. Tyhle akce můžou exstovat vedle sebe.
    Jen nechápu proč se zrovna ty pasuješ do role někoho, kdo tipuje lidi vhodné a nevhodné? A nevím, proč bys zakazoval nováčkům chodit do téhle diskuze, kterou jsi nezaložil.
    Nikdo nestojí o to být otipováván!
    Na mých srazech nebudou ručitelé ani nic podobného.
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    Ahoj,
    pokud můžu poradit nebo doporučit tak sem ani na fb do bdsm bych nikoho neznámého, nebo nováčka neposílal.
    Posílejte je raděj do čajovny, ta je neakční, relativně pravidelně a my si nejdřív nováčky otipujem :-)

    http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=108111735874695
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    _BENNY: prostě se přijdeš podívat na sraz, v čajovně neakčníme a nepohoršujeme
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    jak se clovek stane clenem klubu? necha se dobrovolne zbicovat v cajovne? :D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MILKOV: díky :) já tušila, že na někoho zapomenu, zatím je neznám osobně, tak mi vypadli z paměti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam