• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MATIM_B: jak rikam, cilem nebylo ti zavrit pusu, ale presvedcit te (a dalsi co to ctou) ze neznami lide nejsou nejakym nebezpecim... coz se mi koukam asi nepovedlo
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: Fajn tak naposled. Už držím hubu, a zůstanu jen u čajovny. Nebudu otravovat. Díky za vyjasnění
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: Psal jsem, že bych nepoštěl na sraz někoho neznámého. Což je ošetřeno. A pak jsem vyjádřil myšlenku, že by bylo lepší pozvat nováčka nejdřív do čajovny.

    Nepsal jsem nic o tom, že by všichni měli ukazovat občanky, nebo že by se třeba museli podrobit důkladné osobní prohlídce :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    FRONEMA: ano prověřování od nováčka mě pobavilo :)
    ale když ten nováček nevidí dál než za humna Brna :/
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: psal jsi o otipovávání nováčků....
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MATIM_B: viz MATIM_B:
    ja nechci rejt do tebe, spousta lidi si mysli podobne veci jako ty, jen je nerika nahlas ze strachu ze je nejaka fronema pokouse... jde mi o tu myslenku...
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    FRONEMA: Už jsem jednou řekl že nejsem žádný paranoik a že si to můžete dělat podle svého. Ale, fajn. Nebudu už toho víc jakkoli kecat. Dělejte si třeba stojky. Já se nechci dohadovat, i když někdo zřejmě můj postoj a vyjádření nechápe. Btw. Kde jsem psal,že chci prověřovat lidi ?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GATTA_NERA: obe vime ze v komunite se docela otevrene pohybuji i lide na docela vyznamnych pozicich... a pokud vim tak za to nikdo nikomu hlavu netrhal
    u vas se toholt musi rozjet.. ani atelier nebyl ze dne na den...
    MATIM_B: no a? vzdyt sami pisem verejne pristupne reportaze... problem je s focenim, jasne ale stejne spis nejvetsi boty v tomhle udelaj lidi ktery jsou v pohode ale proste si chtej z nejakyho popudu nekoho vyblejsknout na mobil.
    spatne si myslis ze pro novinare jsme nejaky terno. dokud nejsme jak z kurimsky kauzy tak uz jsme pro bulvar trapne nudni... zvlast pokud to je sraz kde se vetsinu casu keca a obcas nekomu naplaca nebo zaprovazkuje... mylne se domnivame ze je to o moc divnejsi nez do se deje mezii bezne potrhlyma lidma kdyz se rozjedou...

    ver ze touhle snahou o proverovani lidi akorat ty nejzajimavejsi lidi odradis... ti kteri jsou pro srazy prinosem vetsinou nemaji chut prochazet nejakym proverovanim, notabene od nejakeho novacka... a pak se chodi a rika se o nas ze jsme elitari....
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: my jsme vyhlásili možnost fetish oblečením, akce byla možná, my jsme spankovali a podmínkou účasti mimojiné bylo heslo, které musí lidi říct u baru. Měli jsme mít původně oddělený prostor. a ten sraz nebyl úplně volně přístupný. Pokud chtěl někdo někoho přivést, nahlásil mi to.
    Byla tam kombinace povídání i akčna, kdo chtěl, koukal se
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: to je trochu jiná liga:))
    už vidím ten článek: Rhodax seřezal Neru :D to určitě trhne rekord prodeje. Hele myslím, že publikum třeba víc zaujme Nebe, peklo, navíc takový článek by asi zajímal jen ty co mají o BDSM zájem, takže reklama...
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    Trosku chapem problemy vas oboch :-)Predsa len uz nejaky ten tyzden zrazy organizujem a preto viem ze aj len vyhlasenie zrazu s volnym vstupom znamena pravidelne ludim vysvetlovat ze fakt mozu prist bez registracie a ze nevadi ked si niekoho privedu :-)
    Na druhej strane hlavne novacikovia maju pocit ze ked tam neni akcia tak to nema vyznam tam chodit a postup otukam sa - spoznam s ludmi - pojdem aj na playparty im nic nehovori.
    Nam sa pomerne teraz v Atelieru osvedcil pristup dvojaky.
    Su otvorene kecacie stvrtky ku ktorym si dotycny musi len zistit presnu adresu lebo tu na nete (narozdiel od napr. mojho telefonu) fakt nevedieme a neradi by sme ju tam niekedy nasli.
    Potom su akcie uzavretejsie kam sa uplne kazdy nedostane ale na druhej strane dnes tam ludia co prisli ako neznamy na kecacie stvrtky zacinaju tvorit vyraznu cast osadenstva. Takze mame obe formy zrazov.
    V Bratislave sa nam na jednom vecsom zraze kde sme verejne priznavali adresu osvedcilo pozadovat pri vstupe nejaky "dokaz" ze clovek vie kam ide a co tam chce. Stacili puta, dutky alegbo cosi podobne. Par zvedavcov co chceli prist na divadlo sme tym odradili ale prisli aj ludia uplne neznamy a tiez sme ziskali niekolko dobrych kamaratov.
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    FRONEMA: No sadam nedavno rikal ze se jim na fgp, snazil dostat novinar.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    FRONEMA: pochopila bych to u lidí s určitou profesí, jak ale vím, ani politikům není vstup zakázán :))) myslím, že lidi nebudou nikde vykecávat kdo tam byl, navíc stejně vystupujeme pod nickem...
    Pokud se to na mě provalí v práci, i když nevím, kdo by šel "žalovat", stydět se za to nebudu.
    Je fajn, že jste v Praze udělali otevřené srazy, u nás je trochu nevýhoda v prostoru, ateliér nemáme.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MATIM_B: to furt neni duvod... cim te muze ohrozit nejaky ten z "kazdych"?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    FRONEMA: Uz jsem to psal. Aby tam nelezl kazdy. To mi ale nedocvaklo, ze gatta pozvala na sraz jen ty zname :-)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MATIM_B: tak to ale vysvetli proc, jakou opatrnost?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: tento system je zcela dostacujici, nesmis ze me delat vetsiho paranoika, nez jsem :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: ale jestli Tě to nějak ohrožuje můžeš na střídačku dělat srazy, kde budou je ti "prověření"
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    víc už totalizovat srazy nehodlám :)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: však já to nehlásím všude a člověk co mě nezkontaktuje, se tam nedostane, pokud ho třeba nevezmou ostatní známí a ti pak za něj ručí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam