• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NENUFER: Nenu, možná jse trochu drsní, ale on to všechno vztahoval na sebe, udělal ze sebe mluvčího čajovny, skoro i medvěda (který takové námitky naopak neměl), pak po sebemenší kritice kopal okolo sebe, navíc mě prosil o pozvánku a první co udělá,že velze sem a namísto nějakého pozitiva začne kritizovat...ano čajovna je dobrá pro lidi na rozkoukání a já nikomu nebráním tam chodit, ale mám spíš dojem, že se snaží najdenou separovat namísto sjednocení lidí.

    Tady v diskuzi budu pravidelně dávat i termíny čajovny, ať si každý vybere, nechci to mít jen na reklamu svých aktivit
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    hele to mu zase trosku krivdite, on len tvrdil ze akcejsie Nerine zrazy by mali byt pristupne len pre ludi co uz boli v cajovni. Nie ze to bude tipovat on osobne.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: hlavně odkdy je on konkrétně ten, kdo by měl dostat právo prověřovat lidi, proboha? Tady jsou jedinci, co jsou v komunitě roky a na srazy choděj bůhví jak dlouho.... tak co je tohle za člověka, že se pasuje do role nějakého "otipovávače"?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    a tak přemýšlím, když tak horoval za pčast pouze prověřených lidí na srazech, jestli ho vůbec pozvu, protože tahle prověrka pro něj dopadla nehezky
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM dostal ban, snad mu něco docvakne
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: no já si hlavně myslím, že dělat nějaký "otipování" u kecacího srazu přesně vystihuje rčení "dělat z prdu kuličku". Co to jako je? Snad je žádoucí, aby na ty srazy CHODILI lidi a ne aby si z toho spolek nezadatelných nadržených chlapů dělal seznamku. Každopádně ti moc fandím, dělej ty srazy podle svého, každý nový přístup je myslím vítán!!!!
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    a co třeba odejít z internetu?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: a co kdybych se rovnou smazal, když tak zavazím ?
    MEA CULPA, MEA CULPA, MAXIMA CULPA.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    VAMPIREGIRL: a jestli myslíš, kdo pozval Matima, tak jsem to byla já, ale to jsem netušila, že hned začne v mém klubu kritizovat :)
    Za dobrotu...:) asi si příště rozmyslím, až mě někdo bude prosit
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    VAMPIREGIRL: já zvu své známé :D ale klub si každý může najít
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    ou šit :-O kdo dává všem těm lidem pozvánky?
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    BALINA
    BALINA --- ---
    v Brně jsem byla na třech srazech a bylo to vždy velice vřelé a fajn
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GATTA_NERA: poor kitty :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    pro rozptýlení :)



    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: pokud se z téhle diskuze cítíš vycházet jako debil, zamysli se nad sebepojetím a sebestředností
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MATIM_B: bože bože......
    tak už to skončíme. Jen kdyby Tito bylo putna, zřejmě nebudeš tady diskutovat, že?
    Když máš jiný názor nrž ostatní fajn, nikdo ti ho nebere, jen se nesmíš divit kritice, na to zase má právo jiný.
    Mám ráda lidi, co si za svým názorem stojí, ale nesmí se ježit při prvním náznaku kritiky.
    Každopádně na srazu jsi vítán
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MATIM_B: nikdo z tebe nedela debila a nikdo s tebou nemluvil jakkoli neslusne.
    MATIM_B
    MATIM_B --- ---
    GATTA_NERA: Jenže já jsem asi příliž ješitný a vztahovačný nováček. A když slušně o něčem mluvím, případně dávám v plen své myšlenky. Očekávám obdobné jednání od ostatních. Teď se ale cítim jako vyvrhel, že jsem si dovolil vůbec něc nadnést.

    Asi jsem magor co má prostě svůj pohled na svět. A proto Vám do toho nechci více zasahovat, komplikovat to apod. Je mi to prostě putna. :-)
    To že máte jiný názor akceptuji, to že ze mě děláte debila, ne. Protože jsem strašně ješitný :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam