• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    * Toto je klub pro příznivce BDSM včetně nováčků nejen z Brna a okolí, který slouží i k plánování srazů. Vítaný je kdokoliv, i ten co se teprve hledá.

    Máte li dotazy, pomohou vám správci diskuze:
    ID Ala_Brno, e-mail: AlaFB (zavináč) seznam (tečka) cz
    ID Gatta_Nera e-mail: gatta.gatta.nera@gmail.com

    Pravidelné akce v Brně:

    1) Kecací setkání - na různých místech, několikrát za měsíc - info http://kalendar.darkclub.cz , organizátoři Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    2) Akční srazy - cca 1x měsíčně - info http://kalendar.darkclub.cz nebo organizátor Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    3) Vázací workshopy a setkání - několikrát za měsíc, různé typy a náplně - info http://kalendar.darkclub.cz nebo organizátor Ala_Brno (mail: alafb (zavináč) seznam (tečka) cz)
    4) Fetish Grand Prix- organizuje Sadaam 2x ročně, http://www.volny.cz/fgp/fr_sm.htm

    * kalendář většiny BDSM akcí v ČR: http://kalendar.darkclub.cz/

    rozbalit záhlaví
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    NEFERNEFER: jestli umíš číst nástěnku i diskuzi, nováčci jsou vítáni, ale je potřeba aby se za tebe někdo zaručil, tzn. jestli znáš někoho z komunity (viz. nástěnka) nebo mi o sobě něco napíšeš do pošty :)))

    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    a muze prijit i nekdo kdo se o vec pouze zajima? (jako ja) nebo uz je to pro otrkane harcovniky?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    KIDZ: ne, já už tímhle způsobem chvíli akčnit nebudu, maximálně si s Petrosem porovnáme výtvory :D budu ráda, když si sednu
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    jen doufám :-D že se to tam nebude přehánět se spankem :-D jsem viděla tu tvoji fotku a trošku mě to až vyděsilo
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    KIDZ: fajn :)
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    no se mnou nejspíš taky počítej.... pokud se nestane nic mimořádného zkusím si to zařídit a dostat se tam
    CANEBOY
    CANEBOY --- ---
    já si sednu rád :-) pokud je na čem sedět, tak sedím vždy :-)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Na sraz přijde i Petros zvaný plechový zadek, jelikož jsme se oba zúčastnili spanking workshopu, asi budeme postávat .)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    SHEALA: ne bude 19.8. příští týden, je to na nástěnce, jestli přijdeš, potvrď mi účast :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    decka omlouvam se, jestli byl tenhle ctvrtek sraz, ale uplne jsem padala unavou na hubu, zakaznik si vzpomel ze chce preklad a pokud mozno HNED... coz ja zvladam ale sem pak nepouzitelna :-(((
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    SHEALA: takoví lidé postupně svým chováním často ostatní naštvou, až se jim zavřou vrátka na takové akce.
    Ale nikdy člověk předem nezná chování druhého, ani kamaráda....prostě občas se něco nepovede, a člověk si někým takovým nesmí nechat zkazit náladu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    VAMPIREGIRL: ale jo psychopat mezi lidi poleze ... ale teda nebude to takova ta televizni verze psychopata, ktery vrazdi lidi :-)
    Ja vim je to profesni deformace, ale psychopati jsou lide bez svedomi a schopnosti uvedomit si ze svym jednanim ublizujou ostatni, protivni namysleny frackove, lide ktery potrebujou k zivotu sikanovat ostatni a bohuzel nekdy lide v ve vysokych pozicich.

    Jinak k tomu co pises ... jen namyslenej fracek si bude stezovat ze ho neznami lidi nepustili ke scence :-))
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    mno, mně by tohleto naprosto stačilo jako základ pro psychologický profil dotyčného. Chce na sraz, protože doufá, že ho přizvou k akci. Pokud nepřizvou, bude překážet a očumovat, a nakonec si na internetech postěžuje, že se mu chudáčkovi nováčkovi nikdo nevěnoval.

    Jinak jak říká Nera - opravdový psychopat mezi lidi nepoleze. Nechce přece, aby ho někdo chytil :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    DZODZO: každá nabídka se dá odmítnout, žádné stresy :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    to sa moze aj taka vec stat, ze ta prizvu? dobre vediet, postavim sa radsej dalej od podia, na to by som si asi netrufol =D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    DZODZO: jo bývá zvykam jako nováček neplést se lidem do scén nejsi -li vyzván
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    jaj az takto ze by niekto?... keby som sa uz odhodlal niekam vyrazit, tak by som pocital s tym, ze tam nemozem zacat hned vsetkych osahavat, ale zasa taku erekciu by som asi neovplyvnil =)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    DZODZO: já osobně nikdy. Jasně najde se občas nějaký loudil, kterého je potřeba poslat do určitých mezí, ale myslím, že v komunitě se vyskytují víceméně psychicky stabilní lidé bez psychóz, takový psychotik sadista nepoleze mezi lidi, kde by mohl být poznán, ale trestné činy páchá tajně, u nás v ČR je dost malý píseček a všichni o sobě víceméně víme
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ako sa pozna taky psychopat? ako sa prejavuje? ze by napriklad obtazoval ostatnych? uz ste sa s niecim takym stretli?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: mno, zrovna mě napadlo, že i mezi "starými mazáky" se najdou případy, které bych na svůj sraz nepustila :-D ať se každej spíš chytne za nos :-)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Jinak termín čajovny teď v létě nebyl stanoven, už několik jich nebylo, kdy bude další netuším, budu sledovat a dám na nástěnku, já se tam chystám až na podzim, léto ja takové rozlítané
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam