• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    mno, mně by tohleto naprosto stačilo jako základ pro psychologický profil dotyčného. Chce na sraz, protože doufá, že ho přizvou k akci. Pokud nepřizvou, bude překážet a očumovat, a nakonec si na internetech postěžuje, že se mu chudáčkovi nováčkovi nikdo nevěnoval.

    Jinak jak říká Nera - opravdový psychopat mezi lidi nepoleze. Nechce přece, aby ho někdo chytil :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    DZODZO: každá nabídka se dá odmítnout, žádné stresy :)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    to sa moze aj taka vec stat, ze ta prizvu? dobre vediet, postavim sa radsej dalej od podia, na to by som si asi netrufol =D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    DZODZO: jo bývá zvykam jako nováček neplést se lidem do scén nejsi -li vyzván
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    jaj az takto ze by niekto?... keby som sa uz odhodlal niekam vyrazit, tak by som pocital s tym, ze tam nemozem zacat hned vsetkych osahavat, ale zasa taku erekciu by som asi neovplyvnil =)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    DZODZO: já osobně nikdy. Jasně najde se občas nějaký loudil, kterého je potřeba poslat do určitých mezí, ale myslím, že v komunitě se vyskytují víceméně psychicky stabilní lidé bez psychóz, takový psychotik sadista nepoleze mezi lidi, kde by mohl být poznán, ale trestné činy páchá tajně, u nás v ČR je dost malý píseček a všichni o sobě víceméně víme
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ako sa pozna taky psychopat? ako sa prejavuje? ze by napriklad obtazoval ostatnych? uz ste sa s niecim takym stretli?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: mno, zrovna mě napadlo, že i mezi "starými mazáky" se najdou případy, které bych na svůj sraz nepustila :-D ať se každej spíš chytne za nos :-)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Jinak termín čajovny teď v létě nebyl stanoven, už několik jich nebylo, kdy bude další netuším, budu sledovat a dám na nástěnku, já se tam chystám až na podzim, léto ja takové rozlítané
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Stále zaznívají hlasy od mazáků, že chtějí systém ručitelů, achjo....
    je jasné, že úplně cizího člověka z ulice na srazy nevezmeme, ale myslím, že stačí kontakt přes internet plus reference, někdy třeba osobní setkání, je jasné, že nikdo na srazu nechce žádného psychopata, ale tomu se snažím bránit, tím, že jsem s lidma v kontaktu.
    Stejně jako já přivádím neznámé tváře tak i mazáci přivedou své přátele, jak by se jim líbilo, kdybych je na srazu nechtěla, proto, že je neznám...

    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    KIDZ: no zájemců bylo minule dost ne? :))))
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    Ráda bych přišla , pokud si zase seženu nějaký odvoz domů :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Potvrzuju termín 19.8. na příští sraz, odehraje se zase v Šutru, který je stále trochu zatopen, ale prý všude přístupný, od 19:30.

    Kdo přijde?
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: tohleto mě málem sundalo ze židle :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MOUNTBATTEN: díky :) opravím
    já na žádném zatím nebyla a zatím se žádný nechystá
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Gumový Eliot- organizuje Waco a Medvěd, termín zatím neznámý, registrace přes ručitele
    POZOR! Gumovy porada RUB a nejspis uz zadny nebude (viz: http://fp.profitux.cz )

    Waco porada "klasicky" Elioty !
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---

    termín 19.8.- čtvrtek

    7 hlasy od 7 respondentů

      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      FRONEMA: na tuhle diskuzi, ta je i pro offnyx, popř. mi můžou napsat na gatta.gatta.nera@gmail.com, na hofylandu jsem pod nickem Nera

      stránky zatím nejsou, Medvěd cosi přislíbil
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam