• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    FIXMAN: no sice jsem na 1/3 fotek :-D.... ale ty xichty :-D omfg... jdu se zahrabat
    FIXMAN
    FIXMAN --- ---
    Když se zpětně dívám na ty fotky, tak na to, že to byl druhý sraz a ještě ve veřejně přístupném baru, se to pěkně rozjelo :-D

    KIDZ: Tváříš se dobře a už víš jak jsem to myslel s tou modelkou, když jsi na 1/3 fotek? :)
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    bože :-D se tam všude tvářím hrozně :-D
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Update: právě přidávám nové fotky do alba :)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    FOTKY Z AKCE

    http://neravonbrno.rajce.idnes.cz/sraz_19.8.2010_Sutr/

    přístup pod heslem, které řeknu v poště jen účastníkům.
    Jsou tam zatím 4 fotky, více přibydu až upravím obličeje, těch co nechtělí být vidět :))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Z Hofylandu :))))
    GLUM 00:33:00 21.08.2010 [ REPLY | MAIL | LINK | MEMO | FILTR ] [ Bookmark - 00:33:47 ]
    a já četl jak jedna moje kamoška psala, že tam běhali lidi v neoprénu, tak sem odpověděl, že to je asi kvůli tomu zatopenýmu spodnímu patru
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Ozvali se mi přátelé, kteří nejsou z Brna a rádi by přijeli na sraz, ale v týdnu nemůžou, tak jsem dostala nápad udělat nějaký víkendový. Co vy na to?

    ANKETA NA V ZÁHLAVÍ...:)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GATTA_NERA: fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    CANEBOY: ne v pohodě, líbilo se mi to, ani by mi asi tolik nevadilo jít ještě o patro nahoru, no kdyby se mi to vyloženě nelíbilo, tak bych to dala asi hodně jasně najevo
    CANEBOY
    CANEBOY --- ---
    KIDZ: jojo, strach je potvora, ale mohla jsi vidět, že se nedělo nic, co by nebylo pod kontrolou :-)
    A já vycházku nepotřebuju :-) Já psal o karabinkách :-)
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    CANEBOY: jo to mě napadlo, že to budeš ty, jen ten nick mi právě neseděl :-D, ale jak chceš, příště ti vycházku taky zařídíme... ale teda je fakt, že ono to fakt nebylo tak hrozný, jenže strach je hrozná svině... ono se tím všechno tak trošku znásobuje
    CANEBOY
    CANEBOY --- ---
    KIDZ: sorry, ale nick Petros už byl obsazený. A nejsem nikdo jiný, než ten co zařídil tvou cestu po schodech s karabinkama :-)
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    CANEBOY: no nejhorší je :-D že podle toho nicku vlastně nevím kdo seš :-D jinak bych ti to příště zařídila :-D... aby sis to mohl užívat
    CANEBOY
    CANEBOY --- ---
    GATTA_NERA: kuš babo, ticho buď, nebo se toho ještě někdo chytne :-)))
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    CANEBOY: žes neřekl :) mohl jsi jít pro pivo s karabinkama, stolkem a holým zadkem :D
    CANEBOY
    CANEBOY --- ---
    KIDZ: povídá...:-)... naštěstí nejsem moc závistivej, tak jsem Ti je přál.Kdybych je měl já, tak si to budu užívat a ne povídat :-)
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    CANEBOY: nooo tobě se to povídá :-D ... ty karabinky jsem měla na sobě já :-D a ne ty
    CANEBOY
    CANEBOY --- ---
    já myslím, že kdyby vyšla KIDZ s karabinkama ještě o jedno patro, byli by ti nováčci dole hned :-)))
    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    GATTA_NERA: pekna akce... sikovna
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    KIDZ: já byla až na ulici, jako kobylka :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam