• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    LEON2
    LEON2 --- ---
    KIDZ a Nera: mňam, mňam
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    GATTA_NERA: já bych taky ráda jezdila... třeba jednou budu....
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    z Brna na východ nebo západ, není to jedno? Já do Ateliéru jezdím ráda a ráda se někdy podívám na Slovensko
    LEON2
    LEON2 --- ---
    KIDZ: našťastie. Ako by sme sa tam všetci pomestili. Ja a ty sa zmestíme. Neboj.
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    NENUFER: já neříkám, že to není možné se tam dostat... je to spíše o osobních možnostech.... no :-D ale pro nás z okolí Brna, je to přeci jen krapet z ruky
    NENUFER
    NENUFER --- ---
    KIDZ: ale to je len o chceni a ochote nie o nemoznosti :-)
    KIDZ
    KIDZ --- ---
    No jenže do Ateliéru :-D se né všichni dostanou :-P
    LEON2
    LEON2 --- ---
    FIXMAN: jo. Taky koukám. Ale máte atelier. Po všetkých Bielych Horách, Alcatrazoch atď. je to bomba teda. Ale ja som spokojný aj s našim pokrokom. Ešte keby do tých klubov dorástli ľudia. Klobúk dole pred tým čo som videl na akcii u vás v Brne. Tvrz sa miestami mohla schovať. Preto vás chcem. V Šali.
    FIXMAN
    FIXMAN --- ---
    LEON2: Jaké pomluvy, sem s nimi ať jsem chytřejší :D Já jen komentoval to, že jste na Slovensku v poslední době otevřeli 2 kluby (Šaľa, u Žiliny) no a v Čechách se zrušila Tvrz.
    LEON2
    LEON2 --- ---
    FIXMAN: to sou jen pomluvy
    FIXMAN
    FIXMAN --- ---
    LEON2: Vy se na tom Slovensku nějak rozjíždíte :)
    LEON2
    LEON2 --- ---
    www.bdsmlive.sk . Náš nový klub na Slovensku. V Šali. Prvá akcie bude 22.4 (Velká noc). Radi vás tam uvidíme ak by sa niekomu chcelo zablúdiť tak ďaleko.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    bohužel nejde, už tak je možnost srazu vstřícný krok od majitele, díky tomu, že zná Rhodaxe
    MARTIM_B
    MARTIM_B --- ---
    No pokud nelze hospodu zamluvit pro soukromé účely, pak plně souhlasím.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MARTIM_B: já jsem ráda, že se srazy pořádají v hospodě kam běžný živáček nezabloudí
    MARTIM_B
    MARTIM_B --- ---
    Tak byl dalsi srazek. Diky za to.
    Kdyz to vezmu z toho bezneho pohledu. Tak je fajn vyrazit ven mezi zname.

    Az na to ze se ta hospoda spatne hleda, tak se mi docela libila. Byla prostorna a pri tom jako jeden z malo podniku, disponuje tramy a jinymi stropnimi ficurami.

    Novacky vrele zvu do cajovny.
    Martin
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    MISSTEEQ: spíš naopak, já mám o zábavu postaráno, moc nestíhám dělat srazy :))
    MISSTEEQ
    MISSTEEQ --- ---
    Nuda v Brně?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---

    Na sraz 22.12.

    9 hlasy od 9 respondentů

      GATTA_NERA
      GATTA_NERA --- ---
      Potvrzeno majitelem, podrobné info a místo srazu v poště. Těším se na vás.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam