• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERABDSM komunita v Brně
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    Pokud vím, není...hmmm...vím, o co tady jde (kromě toho nedorozumění), ale jsem na rozpacích, jestli to dál rozhrabávat. Podle mě se to opravdu nafukuje a není důvod se o tom dál bavit.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: Pokud vím, stalo se to jednou, protože Martin nevěděl, kdo je Nenufer. Žádný všeználek z nebe nespadl. Zdá se mi, že se to tu nějak moc nafukuje. Pokud někoho neznám, reference běžně využívám.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: tomu se nikdy nevyhneš. Přemýšlím, je vůbec nějaká černá listina? Ne že bych po ní pátrala
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    V pohodě, pokud se to dá řešit takto jednoduše, tak se nic moc neděje. V komunitě jsou i problémoví lidé a nedivím se, že někdo prská.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    tady najdete seznam ručitelů pro pražskou scénu, myslím, že lze aplikovat i na Brno )
    OpenAir Ateliér 2011
    http://openair.bdsmklub.cz/
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ZVIRATKO_WACOVO: ano přesně tak, stačilo použít seznam ručitelů třeba na openair, ale stalo se, web byl dělaný s nadšením narychlo, takže na začátku se mouchy našly.
    ZVIRATKO_WACOVO
    ZVIRATKO_WACOVO --- ---
    No koukám, že jste to rozhrábly. Nenufer a Thorm jsou opravdu ti praví pro ručitele...bez něj bych je nepustila ani na dvorek:-D
    Možná se to dá spravit relativně jednoduše: existují přístupné seznamy ručitelů - pokud vezmete takový seznam z některého z dřívějších srazů (nejen pražských), pak budete mít celkem slušný přehled o lidech, kteří aktivně vystupují. A těch se dá popřípadě zeptat na další lidi. Existují i nicky, které sice "aktivně" vystupují na netu, ale na srazy nejezdí a řada z nich má dvojí identitu...
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: no ono je to dobré i v tom, že vidím že mi odpovídáš, i když v téhle diskuzi nejsem.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Pokud by tu bylo víc "vláken" diskuse, bylo by to vhodné. Tady mi to momentálně nepřijde nijak nepřehledné. :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    takže už to nebudeme pitvat, bylo to jen upozornění pro všechny, kteří na věty neodkazují, nebudeme tady z toho dělat mateřskou školu že?
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: ale to je pak k ničemu ne? Je lepší vědět na co je dané reakce
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: GATTA_NERA: GATTA_NERA: Nevypisuji, zkus si to, ono se dá totiž odpovědět nejen na vzkaz, ale i jen na nick. :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    navíc to byla rada i pro jiné, kteří to zatím nevěděli
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: Alom vypisuješ, viz tento
    ALA_BRNO: odkaz
    Jen jsem radila, jak zjednodušit orientaci v diskuzi.
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: :-D Když chci, používám, fakt nicky nevypisuji :-)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: a taky by stačilo, kdyby se předem zeptal, ale to nebudeme tady řešit. To nebylo posmívání, jen úsměvný případ toho, co se stane, když člověk není orientovaný v určité skupině. Jak říkám, všechno je o komunikaci a mezi některými lidmi funguje hůře, ale je to vždy o těch 2 lidech.
    On Martin není jediný, kdo měl s "Nenuferem" problém i já si na začátku myslela, že je to muž :)
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    GATTA_NERA: Ono by stačilo Martinovi se neposmívat a říct mu, o koho jde. Žádný učený z nebe nespadl.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: PS: pokud chcete odpovídat na danou věc odkazem klikněte levým tlačítkem na ikonu a dejte odpovědět :) Dotyčnému se pak zobrazí odpovědi a vy si ušetříte práci s vypisováním nicku.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ALA_BRNO: všechno je o komunikaci. Chápu obě strany, mě docela nakrklo i pobavilo, když určitá slečna se do mě postila, co si dovoluju, že ona byla dokonce na jednom srazu v Praze a tudíž je velký úchyl a mě vůbec nezná.
    Ono není od věci zjistit o určitých lidech něco víc, třeba z internetu, aby pak člověk nevypadal jako neználek.

    Jo už vím jak to bylo, Martin tvrdil, že ten Nenufer musí mít ručitele :))
    ALA_BRNO
    ALA_BRNO --- ---
    Vítáni jsou všichni - začínající i pokročilí. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam