• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATEJAKkazoo a foukací harmoniky (a vše kolem toho)
    Kazoo a foukací harmoniky. Pište a ptejte se
    rozbalit záhlaví
    VVOODDAA
    VVOODDAA --- ---
    ahoj. potrebuju radu sice ohledne akordeonu, ale je to stejný proncip. Nehraji mi urcite tony - nejaky problem s "jazycky". Neni tam vubec videt duvod proc napr. jeden nevydava zvuk a hned vedlejsi normalne funguje. Nemeli byjste tip, co se s nimi takhle muze dit za? Zrezly to asi taky neni, oba jsou pohyblivy...nic nevidim...? diky
    E_BLIMP
    E_BLIMP --- ---
    Ahoj, nebudete mít někdo tip na lektora bluesové foukačky v Praze?
    P19
    P19 --- ---
    Ahoj.

    Jelikož je HAAF skoro mrtvej a poslední příspěvek je tam z minulýho roku (řekl bych, že to umřelo, jakmile to udělali placený), tak jsem udělal nový custom diskuzní fórum na http://foukacky.cz.
    Do budoucna bych chtěl přidat i články, případně menší eshop.

    Právě jsem to spustil, takže v nejbližší době budu ladit mouchy.

    Pokud se přidáte do diskuze o foukačkách, budu rád (i za případné návrhy na vylepšení).
    P19
    P19 --- ---
    Nevíte někdo, jakej je rozdíl mezi MB Deluxe a Crossover kromě jinýho dřeva a cover plechů? Na nějakejch fórech jsem se dočetl, že trochu i v ladění, ale na oficiálních stránkách jsem nic takovýho nenašel.
    P19
    P19 --- ---
    A teď dokonce když zadáte http://haaf.cz (bez www), tak to vede úplně jinam!
    P19
    P19 --- ---
    Funguje ještě HAAF? Teď byl po novým roce několik dní úplně offline a vůbec ta činnost mi přijde taková skomírající. Je to škoda. Chtěl jsem tam po někom domluvit soukromé hodiny, tak nikdo nic.. :/
    P19
    P19 --- ---
    OMIKRONN: Jj, viděl jsem :)
    P19
    P19 --- ---
    Ahoj, žije to tu ještě? Našel by se někdo, kdo by mi v Brně věnoval hodinu ohledně bendování, třeba u piva?
    SHRENKIE420
    SHRENKIE420 --- ---
    CALIGULA:
    me se stalo to samy na harmonice silverstar od hohnera.. taky mi prestala znit treti dirka..
    M0R
    M0R --- ---
    zdravim...dokazete mi nekdo vysvetlit ohybani tonu na harmonice? koukam na tutorialy, ctu si postupy, ale furt mi z toho leze jenom wah-wah
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    B_ART:
    no jo, ale clovek se musi stat clenem asociace HAAF, aby se k tem clankum vubec dostal. (Takze kdyz uz pichat, tak pekne s poznamkou ze za tri stovky)
    MATEJAK
    MATEJAK --- ---
    AZNOHA: tak s timhle se priznam osobni zkusenost nemam
    AZNOHA
    AZNOHA --- ---
    delaj se z vas nekomu "koutky" z hrani harmoniky?
    B_ART
    B_ART --- ---
    možná by se moh někomu hodit odkaz: haaf.cz ... jsou tam i nějaký materiály pro samouky, fóra, tipy a triky a tak.. (kdyby to náhodou chtěl někdo píchnout třeba na nástěnku nebo tak..)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    na čištění bych řek nejlepší nějakej navlhčenej hadřík... každopádně je to hnus jak když hrajete déle zůstávají pak na harmonice takové ty otisky a slizy z vašich úst. A toho se mi zrovna úplně zbavit nejde...
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    OKEYA: ja myslim, ze neni, ale ten pan, co s nim ziju, tuhle aktivitu miluje a podezrivam ho, ze je tim ty nastroje schvalne tyra!:) takze hledam srovnani s okolim
    MATEJAK: po cisteni se prave ten zvuk docela zmenil:/
    MATEJAK
    MATEJAK --- ---
    OKEYA: já osobně jí mám rok a zatim jsem jí nečistil. To se prej někdy pozná podle zvuku
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    MEDOULKA: Zatím nikdy, je to nějak zásadně potřeba? ;-)

    MAWOO: Já jsem si svojí kdysi koupil na Jungmannově náměstí v hudebninách, ale nemám ani trochu přehled, určitě budou mít harmoniky v každé prodejně hudebnin... a jakkoli píšeš pro začátečníka, nekupoval bych úplně nejlevnější čínu, rozlaďují se..
    MAWOO
    MAWOO --- ---
    ahoj, kde a za kolik poridim v praze foukaci harmoniku pro uplneho zacatecnika? dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam