• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KYTTSerie A, vše o italském fotbale – Il calcio E' un divertimento!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PROCKOOP: tohle si zpivam pokazde kdyz potkam souseda (je Říman) a že ho vidím denně :))
    KYTT
    KYTT --- ---
    Roma stadium plan 'nearly ready' | Football Italia
    http://www.football-italia.net/25961/roma-stadium-plan-nearly-ready
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    to mě hafo sere na českejch fans, že si neuměj na stadionu zaspívat, to sou takový hesla a písnička žádná, na jihu se tančí v rytme od první do poslední a je to uplně jiný
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    kdyz jsem na tom jutubu, tak tohle je docela nakazliva pisnicka :D od 0:55... uz mi to tu ted jede asi po seste :))
    Livorno - Lazio (ultras Livorno) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=YYgMqjaVr3w&t=55s
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAVANA: Pozor DeRossi neni Flamini nebo podobne, to se musi hodne citlive on je jedn z mala co muze byt vic nez trener... Muze a snad neni
    KYTT
    KYTT --- ---
    PROCKOOP: je to už dlouho v záhlaví :)) ten BONUS TRACK :D
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    imho se usmířej a pude po sezoně, musej! :-)

    btw na tohle sem narazil vedle videa ze záhlaví :)))) http://www.youtube.com/watch?v=AXoxHStbAFE
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jako tohle je tezky rozhodovani, ale board a klub se musi postavit za trenera...takze bych cekal ze v lednu poputuje de rossi smer bledemodrej manchester
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    jenom z postu na FB:
    Co říkáte na ty hrůzy, že se spolu nesnesou
    Zeman a De Rossi? To jsou prostě hrozné
    zprávy. Prý spolu mají šílené spory, a De
    Rossi si stěžuje v médiích na tréninky, a na
    to že nehraje na vhodné pozici, pokud teda
    ...vůbec hraje... (: A Osvaldo to údajně taky
    nenese moc dobře :-( a De Rossi si jako trenéra přál Montellu,
    ale od kdy si hráči vybírají trenéra...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    jj to jsem uz taky cetl, ze po zapase s Juve nejak po sobe stekali... byla by skoda, zejmena potom co ho udrzeli

    snad zde zapusobi Totti... to bych od nej cekal, jelikoz ten bude zobat z ruky Zemanovi (v prenesenem slova smyslu, ale ma k nemu imho obr respekt), tak jako tak De Rossi ve vsi ucte nemuze vyjit jako vitez, pokud nebereme vitezstvi ze board by odvolal Zemana

    docela me to mrzi, ale snad se to nejak srovna
    ASYD
    ASYD --- ---
    jako ze ho pak muzou uchazeci o koupi pak oskubat?
    ASYD
    ASYD --- ---
    jak to myslis?
    KYTT
    KYTT --- ---
    Šíří se zvěsti, že Zeman a DDR spolu absolutně nevychází. To by si měl Zdenda 2x rozmyslet, protože jít proti hráči s cenou 40-50 mio je imho sebevražda.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Sky's surprises of Serie A so far: Asamoah, Insigne, Roncaglia, Ranocchia, El Shaarawy, Candreva, Gilardino, Florenzi, Weiss.
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    KYTT: jo na pokladne mi rikal ze musis mit doklady na kazdej zapas v italii ... ja jako vetsinou obcanku sebou nosim, tohle byla proste smula no
    KYTT
    KYTT --- ---
    ale AS - Atalanta asi rizikovej nebyl, takže už to zavedli normálně…na některý zápasy snad ani nejde koupit lístek v den zápasu
    KYTT
    KYTT --- ---
    FRANZIMOORE: oni maj některý zápasy vedený jako rizikový a to sou pak takovýhle problémy a buzerace no :(
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    FRANZIMOORE:prekupnici sou vsude mi prijde:)
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    CYBERKOTLIK: no tak to byla evidentne moje stupidita, clovek by neco takovyho mel cekat zejo.. bohuzel jsem nikoho neprekecal, ani mi ten listek prodat nemohli a prekupnici nikde :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HAVANA: no to je prave o dost tezsi, tvarit se jako neskodnej turista, nastesti sme mel sebou slecnu,ta to opticky vyvazila:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam