• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KYTTSerie A, vše o italském fotbale – Il calcio E' un divertimento!
    ASYD
    ASYD --- ---
    imo hodne dobra
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    Pro fanouska interu
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    ASYD: jaka je to zprava?
    KYTT
    KYTT --- ---
    Italy have officially invited Argentina to Rome for a friendly on August 14 in honour of Pope Francis, an idea sparked by Cesare Prandelli.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    Udinese are in talks to sign Novara midfielder Bruno Fernandes, says Fabrizio Larini | Sky Sports
    http://www1.skysports.com/football/news/11854/8613272/Udinese-are-in-talks-to-sign-Novara-midfielder-Bruno-Fernandes-says-Fabrizio-Larini
    KYTT
    KYTT --- ---
    tak přece :)

    'I saved a Balotelli penalty!' | Football Italia
    http://www.football-italia.net/32470/i-saved-balotelli-penalty
    KYTT
    KYTT --- ---
    Udinese have signed a deal with the city of Udine to the rights to the Stadio Friuli for 99 years. They will upgrade it this summer. Udinese will start work on the Stadio Friuli this summer to reduce capacity and make it more modern.

    Ten to taky potřebuje jak prase drbání…
    KYTT
    KYTT --- ---
    dobrej chaos v Cagliari, fakt šaškárna s tim jejich stadionem

    Francesco @FRANCESCalciO
    This weekend's Cagliari-Fiorentina match will not even be played at the Is Arenas behind closed doors, the Lega moved it to Trieste

    Francesco @FRANCESCalciO
    Fiorentina announce they are not following the Lega site and are leaving for Cagliari to play there, not Trieste. What chaos.
    KYTT
    KYTT --- ---
    [SERVER ERROR]
    KYTT
    KYTT --- ---
    [SERVER ERROR]
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    KYTT: v championship by se mi to libilo uz pristi sezonu, specialne pro qpr ;))
    KYTT
    KYTT --- ---
    Serie B president Abodi: "The English Championship and the Russian second division have already asked for information about the salary cap"
    KYTT
    KYTT --- ---
    Serie B zavedla od příští sezony platovej strop 300k euro na hráče.
    KYTT
    KYTT --- ---
    FRANZIMOORE: se současnym vedenim věřim, že by si s těma 30 mega uměli poradit suprově :) takže by mi letní prodej moc nevadil :)
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    Pája Nedvěd někde říkal, že koupí Bonyho .-)
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    kazdopadne uplne zapadlo, ze Mario pokracuje dal v pohadce :) 8 zapasu - 10 golu !
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    KYTT: treba Arsenal meni pristup :D (cemuz se taky zdraham verit, respektive s tou duverou uz sem se u arsenalu tolikrat spalil ze nebudu riskovat) ... kazdopadne faktem zustava, ze to bude pro Violu skoda at pujde kamkoli, na druhou stranu verim ze za ty prachy dokazou poridit nekolik nadeji zase...
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    No jovetic by do afc zapad suprove, ale moc se mi to nepozdava ten rumor.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Tak vyhrál Zlatou kopačku a MS. U něj je velká škoda, že začal hrát první ligu až ve 26 letech (!).

    FRANZIMOORE: Já se tomu furt zdráhám uvěřit. Vůbec mi to nepřijde jako arsenalskej přestup, navíc si nejsem jistej jestli je Jovetič to co potřebujete. Pořád mi dává větší smysl City nebo Chelsea. Ale bylo by to každopádně zajímavý :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam