• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KYTTSerie A, vše o italském fotbale – Il calcio E' un divertimento!
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    sakra to abych ještě máknul :-)) uplně vidim Kubaně jak brečí nad mojí fotkou v dresu Marchisia :-)))
    KYTT
    KYTT --- ---
    letos bude nějakej suvenýr v barvách klubu ;) dres nechci slibovat, ale uvidíme :) kupovat něco černobílýho by ovšem bolelo
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    tak příští rok
    ASYD
    ASYD --- ---
    aha... no tak nic
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: Loni jsem to vyhral ja (stejne jako predloni) a vyhral jsem lahev vina ;)
    ASYD
    ASYD --- ---
    loni imo francek (?) dres dostal
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    tady taky hrajem o dres? né, že bych byl proti... klidně kubanoj přispěju
    ASYD
    ASYD --- ---
    radsi prispeju na vlci dres nez na vezensky mundur
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KYTT: uz at to skonci... ja ztracim hrozne
    KYTT
    KYTT --- ---
    [TIPOVAČKA AKTUALIZOVÁNA]

    Nejlepší tipéři 32. kola: KYTT, ASYD (5)

    Přesný výsledek: nikdo

    Průběžné 1. místo: KUBAN88 (176)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Tests have revealed that Yuto Nagatomo broke his external left meniscus yesterday against Cagliari.
    Walter Gargano meanwhile - who came off after 53 minutes - suffered a thigh strain.
    MLOK
    MLOK --- ---
    KYTT: to jo. ale aspoň je upřímnej.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Mauricio Pinilla dnes vybojoval proti Interu penaltu, kterou také proměnil. Přispěl tak k výhře Cagliari nad Interem 2:0. "Když jsem ucítil kontakt, tak jsem spadl, samozřejmě jsem filmoval. Jakmile v pokutovém území dojde ke kontaktu, je to vždy penalta. Útočník si musí počínat chytře," prohlásil po utkání Pinilla.

    užij si ban
    KYTT
    KYTT --- ---
    Kapitán AS Řím Francesco Totti už v italské lize nastřílel 227 branek a věří, že v šestatřiceti ještě zdaleka neřekl poslední slovo. "Kdybych hrál celou kariéru jako útočník, tak už jsem 300 gólů dávno nastřílel. Tahle meta mě pořád láká, mohl bych ji dosáhnout," věří Totti.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Matteo Bonetti @TheMilanGuy
    Craziness outside the San Siro. Milan fans have thrown rocks at Napoli bus.
    FRANZIMOORE
    FRANZIMOORE --- ---
    KYTT: cekal jsem co to bude a presne tohle sem si myslel, kdyz si psal Batistuta
    KYTT
    KYTT --- ---
    druhej gol dobrej batistuta style :)

    Atalanta vs Fiorentina (0-2) Second Half Serie A Highlights Official HD [13/4/13] - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_744641&feature=iv&index=2&list=PL2e8L_p3qh4-DsMSD9GuWVsWOxJ7wJh6H&src_vid=yfsT7NuWHT4&v=HP-IPjibNoM
    KYTT
    KYTT --- ---
    27 - Fiorentina have scored 27 goals from set piece situations in Serie A this season, at least nine more than any other team. Scheme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam