• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    TMA
    TMA --- ---
    Q: What does H. in Jesus H. Christ stand for?
    A: Haploid.
    CHORSUKONG
    CHORSUKONG --- ---
    je slabej, ale prece:-)

    - tyjo ona ta kvantova fyzika vazne funguje.. normalne sem zavrek kocku do uplne prazdny krabice, pak ji zas otevrel a kocka byla vazne mrtva

    -to se mi nezda... kdy's tu krabici otevrel?

    -asi za mesic, proc?
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
    GEE
    GEE --- ---
    An SQL query walks into a bar and sees two tables. He walks up to them and says 'Can I join you?'
    B4NAN
    B4NAN --- ---
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    _OZZY_: Těch citací je od té doby, co to napsal u 143 :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kdyz uz se tak bavite o tom vystrihovani:
    Medical researcher discovers integration, gets 75 citations « An American Physics Student in England
    http://fliptomato.wordpress.com/2007/03/19/medical-researcher-discovers-integration-gets-75-citations/
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    RAGUPKI: ADAMJ: sorry za OT: osobně si pamatuju, jak jsme dostali na nějakém cvičení z elektrotechniky 12 odporů (možná stejné možná různé) a spájeli jsme krychli, každý odpor byl jednou hranou krychle (10 - 15 minut), zapojili a změřili odpor (asi minuta) a pak jsme to měli spočítat - to už se až do konce smál jen profesor - ale od té doby si uvědomuju, že některé řešení je opravdu jednodušší reálně změřit než počítat.)
    NASA
    NASA --- ---
    WILDENBURY_SQ: to mi pripomnelo:

    bavi se takhle dva inzenyri a jeden rika: "ty woe, franto, kdyz vim, jakej ja jsem inzenyr, ja ti mam strach jit k doktoru..." :-))
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja jsem asi stastnej clovek, z kouzelnejch krabicek mi lezou nejaky podivny čáry, kterejm fakt nerozumim, tak kliknu na tlacitko "Full FT", stane se kouzlo a mam krasny spektrum, pak kliknu na "integrate peaks", to se stane druhy kouzlo a mam integralni intenzity :)

    Naprosto vyjimecne musim neco delat rucne, kdyz je velkej šum nebo rozhozena baselajna ..

    Je to docela usmevny, rozdil mezi aplikaci a principem nejake metody. Rikam si, jak docela i pekne umim lustit treba NMR, ale kdyz jsem se začetl do teorie NMR, nejdriv jsem mel chut se obesit (nastesti jsem publikaci vcas zavrel) a pak pul dne premyslel, koho tohle napadlo, sakra, kdo tohle vymyslel, koho napadlo takovej stroj postavit! A dalsich pul dne mam pocit, ze jsem pomerne dost hloupej, obycejnej clovek a premyslim, ze bych spis zkusil stesti treba u Metrostavu.
    GEE
    GEE --- ---
    ZCR
    ZCR --- ---
    THE_BALROG: to je (resp. býval) celkem normální postup - když nemáš mašinku, která ti to zintegruje automaticky a jedná se o nějakou divnou křivku... vážení je velmi přesné
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: btw. Kamarad mi ted prave rekl, ze tuhle metodu se na laborkach z chemie opravdu ucili ... wtf? :)
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    AIRGURU: Bingo! :-)
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    RAGUPKI: ani jedna limita neexistuje? :)
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    NASA: Je to 2 in 1! A je tam ještě třetí věc, kdopak ji najde? :-)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    RAGUPKI: a asi ještě vtipnější je, jak jsou slovíčka "she" a "her" přepsaná na "he" a "him" :)
    NASA
    NASA --- ---
    RAGUPKI: nejvic na tomhle vtipu je to, jak je to vyretusovany :-))
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam