• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    Ja bych v tom zase z pohledu ITaka videl opravdu chybu a vzhledem k fontu a pouzivanemu systemu ve statni sprave bych to tipoval na vetu, kde je vraceni preplatku ve vysi 577 Kc a mezitim na samostatnym radku vlozenej z databaze nazev dane (takze ne priznani ve vysi 577).
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KAERO: Nejsem si úplně jist jestli to sem patří, ale pokud vím zůstane to na jeho osobním daňovém účtu a srovná se to další rok.
    KAERO
    KAERO --- ---
    aha. jsem se prehlid a dan z prijmu je 577, preplatek je jiny, a asi mensi nez 100. a asi nejsem jediny. se smazu, ale ti co minuskuji spis nez minuskovat mohli na tohle upozornit. nebo nechapu vtip (maso zeru).
    FOGH
    FOGH --- ---
    Neni tu nekdo ucetni? Zajimalo by me, kolik ten preplatek mohl vlastne byt, kdyz ten clovek zaplatil 577 Kc na danich.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ZETOR_13: nejlepsi je, ze ta fyzicka osoba nema legalni moznost se k tem penezum dostat. pokud nepouzije ombudsmana nebo neco takoveho.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    ANARCHY: math level finanční úřad :-D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    "The laws of mathematics are very commendable, but the only law that applies in Australia is the law of Australia."

    https://gizmodo.com/prime-minister-says-the-laws-of-australia-can-beat-the-1796947705
    PRGBEAR
    PRGBEAR --- ---
    GNSP

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OLTSKUL: Omlouvam se, ze stouram, ale koukal jsem na to video a nejdriv tvrdi, ze je vesmir placatej a pak tam pocita s tim, ze je vlastne koule. Well...
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Je tu nekdo kdo se boji doby ledové? Je tu ještě neco horšího...

    There are 10 million million million million million million million million particles in the universe that we can observe, yo mama took the ugly ones and put them into one nerd!!


    How many particles in the Universe? - Numberphile
    https://www.youtube.com/watch?v=lpj0E0a0mlU

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    PISKVOR: To mi chceš jako říct, že drncání je tranzitivní? O_o
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KENJIRO: Škoda, že tam není moje oblíbená skoropointa: "Pí je konstanta. Konstanta nedrncá!"
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KENJIRO: au. Nešlo by to bez obrázku a bez "r" vypsaného jako "Er"?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SKRU
    SKRU --- ---
    DRAGON: Planet Pilsen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam