• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tam se dá listovat donekonečna (omlouvám se, za zničení vaší dnešní pracovní produktivity :D)
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    tak nejlepsi co sem tam nasel ja je asi tenhle:
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MHO: to video, kde nějakej imám dokazoval totéž na příkladu letu letadla bylo taky výživný :) předčilo to i Varla Frištenskýho s jeho "tak já teda sedím, nic nedělám a driftuju, jo? nikdy jsem to nedělal a nikdo mě k tomu nedonutí" :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    "Open up you’re Bible NOT youre legs!"
    HOWKINGu, rozjasnil jsi můj nudný pracovní den! :)
    MHO
    MHO --- ---
    HOWKING: Ufffffff. Ale radši jsem se zeptal.

    Jednou jsem byl služebně v USA. A na hotelu byla na kabelovce byla lokální křesťanská stanice. A to jsou neuvěřitelný věci. Pamatuji si pořad, kde nějaký "#CheckmateNASA" pastor dokazoval, že se země netočí. Dokazoval to mimo jiné tím, že poskakoval. A tím, že dopadal na stejné místo, tím bylo dokázáno, že se země netočí. Jinak by pochopitelně dopadal o několik desítek metrů vedle. Přesně ve stylu "NASA tvrdí, že země se s náma točí 300m/s. A já jsem teď na 0,3 sekundy vyskočil. Takže by jsem měl dopadnout 100 metrů támhle."

    A kolem bylo několik dementů, co měřili dobu skoku a volali Halelujááá.

    A podobnejch pořadů tam bylo hromada. K pivku hodně dobrý.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NAVARA: Bibli na mikroSD kartě :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LONESTAR: právě, můžeš zvolit vhodný formát - od kapesní po velkou dětskou kreslenou :)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    MHO: "one Bible length away" je prostě geniální :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MHO: Jistě že parodie - ale někteří diskutující to nerozpoznali :D
    MHO
    MHO --- ---
    HOWKING: Ta stránka je fajn, ale snad jen parodie. Nebo ne?
    Za povšimnutí stojí nová jednotka délkové míry.

    1 bible odpovídá zhruba jednomu svatému duchu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ELDERIK: Pokud si ten vtip nedá pozor, má tendenci si při chůzi přišlapávat vousy.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    CHOROBA: Já bych nepanikařil předčasně, ono těch katastrof bylo popisovano víc, takže je taky klidně možné, že jen na základně lidového hlasování ukřižujou týpka, co to myslel dobře, ale po třech dnech se ukáže, že vlastně ani mrtvej není a tak je zachráněnej každý, kdo tomu uvěří...

    Taky by splňovalo definici (pokrčník rameny).
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    KAERO: Clovek by skoro rekl, ze ano... :-)

    Vznikl pouze v jediném prototypu, ale spolykal tolik peněz, že v tehdejších jednorublových mincích by k jejich přepravě bylo zapotřebí 27 083 fabií.

    ...

    Pozn.: K výpočtu počtu fabií (jednotka SI - standard Idnes) byla použita hmotnost jednorublové mince 7,5 g a užitečná hmotnost Fabie II s motorem 1,2 HTP 440 kg ponížená o průměrnou hmotnost řidiče 80 kg.


    Třímachový zabiják letadlových lodí Suchoj T-4 byl velkým žroutem rublů - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/suchoj-t-4-sotka.A190515_173758_vojenstvi_erp
    KAERO
    KAERO --- ---
    GUMBA: taky mam ten pocit. par let zpatky urcite ne, ale poslednim rokem to obvykle uvadi v temer ironickem tonu.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    GUMBA: Goebelsovic Pepík by ti na to řekl, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GUMBA: You don't say?
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    DOKIS: Ja mam pocit, ze je to mirna recese - na technetu si z tech novinarskych jednotek obcas trochu utahuji :-)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    Je treba ocenit, ze aspon Technet ma v zakladnich jednotkach jasno:

    Jen v časopise ABC publikoval 1150 stran vystřihovánek (a to pouze v prvním vydání), další stovky stran vyšly u jiných vydavatelů (v Albatrosu, rodinném ERKOtypu a dalších) – kdybychom je rozprostřeli na fotbalové hřiště, zabraly by celé malé vápno. K tomu připočtěme mnoho set stran návodných kreseb a textů – pokud bychom vše naložili do fabie, nejtlustší pasažér by musel jistě zůstat doma.

    Richard Vyškovský: autor vystřihovánek slaví devadesátiny - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...rd-vyskovsky-narozeniny-devadesat-let-vyroci.A190712_152644_tec_technika_mla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam