• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADYN:
    jednotlive obrazky mi splyvaji. chtelo by je to nejak jasneji oddelit.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SHERPA: ale ono to má logiku. InD má z nich nejkorektnější výstup, takže pokud chceš, aby se to, co posíláš z programu ven, chovalo předvídatelně, je InD asi nejlepší volba.
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    RADYN: Ja kdyz jsem byl v grafickym studiu a koukal jsem jak grafik delal letak, tak si vsechno pripravil ve Photoshopua Illustratoru, ale kompletoval to v Indesignu.. Taky tomu nehovim :))
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    RADYN: přátelé, ono všechno jde ve všem, ale občas za jakou cenu.
    znám člověka, kterej udělal celej časák v photoshopu, on teda celkově proslul masochistickými sklony...
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    RADYN: čeče sem překvapen, je teda fakt že každýmu vyhovuje něco jinýho...jen teda indesign je spíš vhodnej pro knihařinu (stolní nakladatelský software) než na letáky, ale to je jen názor amatéra ;) každoápdně dokážu si představit celé to zmaknout v illustrátoru za použití ořezový masky, vrženýho stínu, vloženejch obrázků....každopádně máš pravdu dá se to zmáknou i v indesignu...paní má hlavu uřízlou schválně?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RADYN:
    mě to příjde strašně rozhárané...
    - kamera WTF?
    - ve vrchní pulce nejaký design
    - ve spodní uplne neco jineho a dost mi to nejak ensouvisi s nejakym openair

    jakoze neni to sice muj salek kavy ale nejak tomu pojeti nerozumim...
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    RADYN: k čemu si využil ten InDesign..???
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: tohle neni party info.. musim te smazat :)
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    SHERPA: cinema 4d , pozadí fotošok a zbytek illustrátor
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    KOC256: Tak by mozna bylo dobry, k letaku dopisovat nejaky informace. Nerad bych se nekoho dotknul :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHERPA:
    mozna mas pravdu ale mi to tam prijde jako naschval... teda pokud tvurce neni vazne total amater...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    TRAUMATIX: Jaxi delal ten obrazek za nadpisem??
    TRAUMATIX
    TRAUMATIX --- ---
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    PETRPEDROS: To he hodne amaterskej letak. U tech siluet neni ani poradne odstraneny bily pozadi :DD
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tohle jsou skoro same fotky + text:
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SHERPA:
    U mne dobrý.. opravdu povedený
    SHERPA
    SHERPA --- ---

    Pripada Vam pismo y horni strany ty kosty, taky tak blbe prostorove hozeny??
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SHERPA: Tam je myslim zobrazení palety znak a odstavec a tam pak nastavit prostrkání vybraných znaků.
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    CHARVYBURGER: Photoshop
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    SHERPA: V cem to delas? Illustrator nebo Photoshop to ma v nastaveni pisma. Je tam takovej vyber A/V a tam das optical. Melo by to stacit. Jinak se to pak musi ladit rucne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam