• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...

    DISKUZE O LETÁCÍCH A PROPAGAČNÍ GRAFICE - POUZE SLUŠNĚ!!
    PTEJTE SE, RAĎTE, UKAZUJTE SVOJÍ PRÁCI, VKLÁDEJTE LINKY NA TUTORIÁLY

    !!! V TÉTO DISKUZI SE NEHODNOTÍ OBSAH LETAKU !!! (lineup, místo, oblíbenost promotéra apod.) !!!



    NAHAZUJTE SVOJÍ TVORBU K DISKUZI :))



    Při vkládání grafiky doplňujte info:

    Vytvořeno v .. (Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel atd.)
    Vlastní obrázky ANO/NE/NAPŮL (které)
    Vlastní brushe ANO/NE
    Úroveň autora (začátečník, pokročilý atd.)
    +pokud Vás napadne nějaká další informace



    ZÁKAZ POUŽÍVÁNÍ "PALCŮ DOLU"!! POKUD SE VÁM NĚCO NELÍBÍ -> NAPIŠTE PROČ

    rozbalit záhlaví
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    Ahoj, hledam grafika, ktery by mi pomohl upravit hotovy plakat v jpg s vysokym rozlisenim. Jde o drobnou upravu vizualu postav. Potrebuju tam pridat a ubrat par detailu tak, aby na prvni pohled nebyla patrna zmena a vlastne vubec nevim, jestli je to realny. Kdyztak posta. Dik
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    BNT: asi budes muset nenapada mě jak jinak
    BNT
    BNT --- ---
    zdravím vespolek :)
    prosím pěkně, máte někdo zkušenost se zlomem bilingvní knížky (indd)? tedy na sudé stránce jeden jazyk, na liché druhý... nevím, jak bych nalila text, resp provázala textový rámečky jinak, než růčo, a to se mi samozřejmě nechce.
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    rok se s rokem sesel a je tu pokracovani...)

    [ BATRZ @ LETAKY-POZVANKY-FLYERS (...letaky najdes filtrem...) ]
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    WEGO: uprimne prijde ti to prehledne nebo citelne? v podstate to nejmene dulezite tam zabira nejvice mista ze bych tam mel brat dite me ani nenapadne .. je tam asi moc lebek a znacek ze je to tam otravene
    WEGO
    WEGO --- ---
    MERION
    MERION --- ---
    Ahoj, mám prosbu, potřeboval bych vyměnit u dvou rollupů grafiku, ale často nacházím v Praze obchody, kde výměna je dražší než koupě nového. Neměl by někdo nějaký tip, prosím, na slušného výrobce roll-upové grafiky?
    Děkuji
    Info prosím do PM
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    ahoj
    shanim nekoho na grafiku letaku ...vice info pm ..zadarmo to nechci :)
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    Nazdar Vespolek, potreboval bych dneska koupit papir SRA3 v Praze, mate tip kde by se dal koupit?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    KEDAREK1: Za mě asi jen ty textové chyby.
    KEDAREK1
    KEDAREK1 --- ---
    Ahoj,

    prosim, muzete mi rict co vsechno je zde graficky a profesionalne spatne? Jde mi o grafiku. Diky moc!


    CALOPSITA
    CALOPSITA --- ---
    Ahoj, najde se tu prosím někdo, kdo dokáže vytvořit leták pro neziskovku (konkrétně pro nízkoprahový klub pro děti a mládež)??
    /Odměnou budiž dobrý pocit z vykonaného dobrého skutku, případně uvěřejnění ve výroční zprávě, logo na webu apod./
    Díky
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Hledam nekoho na tvorbu letaku pro UG akce, odmenou volny vstupy pripadne nejaka ta koruna, dle dohody.
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    zdravim vespolek, mam velkou prosbu - do nedele 27.11. bych potreboval vytvorit letak na tuhle akci: [ PSY-ACID benefice pro Jášu / partyparty / 13.1.2017 / CR - Praha - ex COVER PLACE ]

    Letak jde do nejakeho kulturniho obezniku v Praze a to mi bylo receno az ted i stim deadlinem.

    Moc prosím, nenasel byste nekdo cas a zkusil to spichnout? Odmenit se nemuzu financne, spise nejakou domaci zeleninou do papirku : )

    Vice infa v poste, moc diky !
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    dotaz nedotčeného člověka - jaký reálný postih hrozí za černý výlep zadavateli?
    majetek města, sloupy, lampy, atp. řeší to někdo? a jsou lepičské firmy ochotné jet takovouhle guerrilu? :)

    předem díky za odpověď sem nebo do pošty.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Zdravím všechny,

    měl bych dotaz. Můj kamarád dělá deskovou hru a je ve fázi kdy by potřeboval nějakého designera, který by mu zatím udělal jen základní grafiku, nějaké ty šablony a tak. V budoucnu by pak potřeboval i kompletní grafiku s obrázky apod.
    Nenašel by se tu někdo kdo by měl čas a chuť se pustit do projektu? Samosebou nic není zadarmo.

    Jestli by měl někdo zájem napište mi PM. Díky. :)
    BELSAMBAR
    BELSAMBAR --- ---
    Ahoj co sem pochopil tak si to muzes stahnout zdarma na mobil a pouzivat, ale co do propagace svejch produktu nebo jako reklamu pro svou cinost bys potreboval asi jine prava
    BICA
    BICA --- ---
    Ahoj, rád bych se zeptal na autorská práva.. dá se toto volně použít na leták? Jako opravdu legálně myslim :)

    Weeds - Obrázkek zdarma Stub device
    http://cz.vividscreen.info/pic/weeds/12523/
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHMIDOO: to už je top level :D
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    GENERIXX: ajéje, jsem blb :D koukám do infa co mi poslali a tam mají dokonce power full :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam