• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERKLDR - Korejská Lidově Demokratická Republika
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    FREELA: husty dokument, vedel som ze su tam ti ludia uplne vygumovani propagandou, ale ze miesto doktora, ktory sa im postaral o to ze vidia sa idu klanat nejakemu obrazu, tak to prekonava aj moje najexotickejsie predstavy =)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Ještě mě napadlo, koho zajímá severokorejská politika a vedení , nechť přečte knihu Partyzánská dynastie - Adrian Buzo. Je to zde celkem podrobně popsáno , jen je to do roku 1995, takže jen éra Kim Il sunga
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    AMOPRA: jj
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Přemýšlela jsem, že bych na nástěnku dávala bloky severokorejské historie (od kapitulace japonska až po součanost).. Měli byste o to zájem?
    STEINFELT
    STEINFELT --- ---
    KLUSI0: Díky !
    KLUSI0
    KLUSI0 --- ---
    STEINFELT: Pochonbo Electronic Ensemble - The Dear Name
    http://il.youtube.com/watch?v=zmv3Te9VjQE&feature=related
    CROME
    CROME --- ---
    DIM42: jestli to neni fake tak velkej RESPEKT!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    FREELA: skvely! dekuju!
    STEINFELT
    STEINFELT --- ---
    Nevíte, kde by se dala najít celá skladba?

    http://www.youtube.com/watch?v=7nXQYWimPkE
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    FREELA: JO! to je ono...ale NG blokuje i ty jiny dily takze to neni cely:-( moderatorka, co tim provazi, Lisa Ling, tam byla ve vezeni, dokavad neprijel Bill Clinton a nevymenil je za bednu Hennesy:-) Nejmilovanejsi vudce ji pry rad:-)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    jednou jsem koukala na National Geographic na porad Inside a bylo to o KLDR. Byla tam videt maminka jak vede svoji dceru do skoly a zpivaj si nejakej song o "džu-če" nebo jak tomu rikaji...nevite kde by se tohle dalo sehnat?
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    KLUSI0: to nevím..(
    KLUSI0
    KLUSI0 --- ---
    AMOPRA: není to ta samá, co zajišťuje v KLDR mobilní signál pro hrstku vyvolených? :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    EWOKK: mám to někde v počítači.. seženu..
    Má to sponzorovat egyptská firma Orascom , která se specializuje na telekomunikace, informační technologie, sítě.. Takže podle mě si dělá dobro do budoucna.))
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    AMOPRA: zajimave, vis nejake blizsi info proc to sponzoruji?
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    EWOKK: Ryungyong se má nyní dostavovat.. V roce 2009 to začal sponzorovat Egypt..)).. Takže výlet co nejdříve se tam vydat,,ú
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    EWOKK: undurcover- undercover
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam