• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERKLDR - Korejská Lidově Demokratická Republika
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    ONITSUKATIGER: tu jednu fotku jsem vyfotila já a bohužel jsem musela..(((...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    JACKER: aha, ne ne, to je pritel:-P ten tam ani nebyl vcera. Ale jak se ti libil dokument?
    JACKER
    JACKER --- ---
    ONITSUKATIGER: Škoda... my jsme tam seděli v kavárně nahoře. Teda dlouhou chvíli jsem tam seděl já sám, pak přišli KALHOTKA a spol. Já jsem tě tam hledal, ale problém je v tom ..... :) myslel jsem si že na té fotce na profilu, jsi ten kluk :) takže jinak bych tě určitě našel, škoda.
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    tak jsem to nestihl .. budiž mi omluvou, že jsem z práce dorazil právě teď ...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    tak jsem nikoho z Vas nenasla..tedy nevedela jsem jak vypadate a hledala jsem na stolech obrazek Kima ale nenasla...tak treba nekdy jindy..jinak dokument byl ztrhujici, tragicky a libil se mi...docela me mrzelo chovani obecenstva...hluk, foceni...a taky bych rada poprosila touto cestou vsechny vysoky lidi aby si prosim nesedali do prvni rady pac lidi za nima nic nevidi...
    JACKER
    JACKER --- ---
    Doufam, ze tedy jeste nekdo dorazite.


    ONITSUKATIGER: aha :),
    ja akorat vyrazim pomalu. budu tam na osmou.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    JACKER: mam tam sraz s kamoskou v sedm ale musime probrat nejaky kravinky typu lak na nehty, hajzli co nas opustili a tak:-)
    JACKER
    JACKER --- ---
    AMOPRA: no určitě přijď.
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    já jsem nachcípaná jak pes, ale asi se nachvilku zastavím,..)).. A plakát mě tedy hodně rozesmál.)))
    JACKER
    JACKER --- ---
    ONITSUKATIGER: ok :)
    dobre budu tam na osmou, kdybyste prisli driv, tak te poznam dle fotky :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    JACKER: to s tim obrazkem je super! chvalim! Beru sebou kamosku..
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    Nic světoběžného, ale článek (proklik odkazem i bez univerzitního přístupu) jsem si přečetl velmi rád.

    Pyongyang’s Survival Strategy: Tools of Authoritarian Control in North Korea - Harvard - Belfer Center for Science and International Affairs
    http://belfercenter.ksg.harvard.edu/publication/20208/pyongyangs_survival_strategy.html
    JACKER
    JACKER --- ---
    TAK DNES V 20:00 PIVKO V KROSU PRED TOU MISTNOSTI KDE SE PROMITA FILM.

    BUDEM TAM NEKDE SEDET U STOLECKU. IDENTIFIKACNI ZNAMENI: NA STOLE A4 PAPIR S VYTISTENYM KSYCHTEM KIM-JONG-ILA.

    V prvni rade tam teda budu sedet ja a pak me snad najde: ONITSUKATIGER. Pak by tam snad mela byt AMOPRA a doufam, ze dorazi i HONZIK, nebo KALHOTKA. Takze se stavte na pivko!!!

    hledejte tento obrazek:
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    JACKER: jsem pro.
    STARCHY
    STARCHY --- ---
    Vášnivý basketbalista a vybíravý alkoholik. KLDR představuje příštího vůdce | Zahranicni.iHNed.cz -
    http://zahranicni.ihned.cz/c1-46329900-vasnivy-basketbalista-a-vybiravy-alkoholik-kldr-predstavuje-pristiho-vudce
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    DZODZO:
    North Korea | Flickr - Photo Sharing!
    http://www.flickr.com/photos/roman-harak/5015279079/in/photostream/
    tak jsem Ti ulehčil práci :-)
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    DZODZO:
    mno co, většina tramvají v Pyonyangu je od nás :-)
    když si je vygoogluješ, oznáš to ;)
    JACKER
    JACKER --- ---
    OK, tak co si tam dat sraz treba v 20:00 a dat si pred filmem pivko?
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    JACKER: je to dost pravděpodobné ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam