• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERKLDR - Korejská Lidově Demokratická Republika
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    AMOPRA: zaujimave, pokial idem cez proxy na netboxe, tak ma ta stranka nepusti
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    televizní vysílání KLDR online
    Korean Studies: North Korean TV
    http://koreaweb.ws/7_dprkTV.html
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Aaa, koukám, co je to zde za diskuzi...

    Kdyby někoho zajímalo, zde jsou fotky ze srpna 2011. Studovala jsem zde na Kim Il Sungově univerzitě korejštinu.. :) Fotky jsou bohužel cenzurované, jelikož nás tajná polocie bohužel zasihla, zabavila foťáky, vyslýchala a pak boužek dost jich smazala.. :-(

    amopra | KLDR 2011 – rajce.net
    http://amopra.rajce.idnes.cz/KLDR_2011/
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    Jojo, humor je mocná zbraň, až to někdo zkusí, tak sice možná zemře, ale aspoň dá vědět, že tam existuje underground a síla změny.
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    mladej chodi fakt jak jeho otec :-) a byt nerozumim komentarum, ten pozitivni hlas je fakt az nakazlivy, ze by mel byt KIMovismus vsude :-D :-D :-D

    Video iDNES.cz
    http://video.idnes.cz/?idVideo=V120103_151339_tv-zpravy_nov
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    tiez dobra komedia, od krajiny, voci ktorej vstepuju svojim obyvatelom nenavist propagandou, pytaju knowhow =D

    SME.sk | Severokórejskí lekári sa učili v USA, ako liečiť Kima Čong-ila
    http://www.sme.sk/c/6204889/severokorejski-lekari-sa-ucili-v-usa-ako-liecit-kima-cong-ila.html
    FUMO
    FUMO --- ---
    DZODZO: tak on se opravdu drží za ruce s těmi co stojí vedle něj...
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    FUMO: jo vyzera skor ako keby ho ten general drzal za ruku a cez zuby mu vravel: "Nikam nepojdes panacku, tu sa budes teraz fotit! A usmev!" az je z toho uplne strnuty
    FUMO
    FUMO --- ---
    ROLNICKATA: taky mi sebejistý nepřijde :D
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    FUMO: Já bych se teda, s tou hladovou armádou za zády, moc sebejistě necítila. .-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    DZODZO: No, nepřímo na to narážím v minulém příspěvku.

    Jak může někdo cizí hodnotit cenu mého života, nebo jedinou rukou máchnout a rozhodnout o tom, že zemřu? To je věc, která se mi velmi nelíbí, protože o tom, jaký život žiju nebo žít nebudu se rozhoduju já sám, právě tak,jako jestli chci zemřít nebo nechci (tím se dostáváme i k euthanázii apod.)

    Proto říkám, a mělo by to tak být (imho), kdo má s kým problém, ať si to vyřeší dotyční mezi sebou, ale mě, nebo cizí lidi (ba už vůbec životy) ať do toho laskavě netahají. Byrokracie je špatná v tom, že je v ní určen každý detail a není možné skrze ní rozvoj, kromě převratů nebo sabotáží. Bez konsenzu z obou stran to rozhodně nepůjde. Buď to, a nebo válka. Kéž by aspoň symbolická, říkám, v bahně.

    Taky je otázka lidské a hlavně korejské psychiky, jejich názory, zda ví o tom, že je to jen propaganda nebo tomu bezmezně věří, a co by vlastně chtěli, jak si to představují. Hlas lidu, jinak to už v tomhle století fungovat nebude. Střepinový soud? :-)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    ROLNICKATA: praveze vzhladom na to kolik lidi na planete uz zije, tak ludia budu cim dalej, tym viac na poslednejsom mieste v rebricku priorit, vedela si napr. ze evakuacne plany nepriamo vycisluju stratu ludskeho zivota (ajtika, u riaditelov je to mozno viac =))) na 400000 CZK? to nie je zrovna moc penez

    ja si myslim, ze ani ten jeho syn nebude tak blby, aby sa snazil vyhrozovat atomovkou, dokumentov na tuto temu existuje dost, aby si clovek utvoril obraz o tom co moze nastat
    pokial nechce ostat uplne v srackach, tak bude musiet prijat nejaku formu reformy s pomocou inych statov, naco je vladcovi moc, ked mu pokapu od hladu vsetci, ktorym vladne?
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    L4MA: Nj, mě to baví :-)
    L4MA
    L4MA --- ---
    ROLNICKATA: to sou moudra teda.. :)
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    THE_MIRACLE: Tam vidím 2 možnosti. Buď bude syn pošuk a aby si získal respekt, tak to někam schodí a nebo se toho budou muset vzdát. Imho si myslím, že proto, kolik lidí již na planetě žije a do jaký míry je osídlená, jsou jaderné zbraně věcí, která by se neměla používat, hlavně kvůli lidem, kvůli přírodě, kvůli zemi, který je naprosto zdevastovaná a zničená. Pořád je čestnější válka boje muž proti muži a pokud s tím má někdo problém, nejsem proti tomu, aby si své názory takto obhájili samotní prezidenti. I kdyby to znamenalo válku v bahně. Lidstvu chybí humor a nadhled. Recesi se v tuhle chvíli moc zmiňovat nemusí :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TEKKIT: Ale ono jich je jenom 28 milionů... To není zas tak děsivé číslo myslím. Já spíš vidím problém v tom jejich jaderném programu...
    GREGI
    GREGI --- ---
    ROLNICKATA: to je velmi zajimave... nikdy me to nenapadlo ze to muze mit i takovyhle migracni problem
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Pyongyanties cries after message about Kim Jong Il dead - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9Xy2InXXIkk
    FIKY
    FIKY --- ---
    Imho si generalita systém rozvracet nenenchá...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam