• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THEFISHDivadlo Kampa
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Ano ano :)
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Ano ano, a dodatek k hudebním úterkům - zatím se scházíme do konce dubna, pak podle počasí, ale nejspíše maximálně do konce května. Díky.
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Děvčata a chlapci, od zítřka se trochu mění pojetí hudebního jamu. Vstupné bude nyní pro všechny a to symbolických 50kč. Končit budeme pomalu v 23:30, abychom v 00:00 zavírali divadlo a odcházeli, bude to ke spokojenosti všem :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Děkuji všem za skvělou atmosféru Vítání jara! :) Bylo to kouzelné! A můžeme se těšit na další akce! :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Tak zítra! :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Už se to chýlí! :) Necelý týden do Vábení jara ! :)
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Příští úterý, tj. 13.3., výjimečně NENÍ BUBNOVÁNÍ.
    Máme oslavu premiéry nové hry....
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Muhehe :) Dneska jsem troubil na bambusové tyče :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    A rýsuje se nám další vypečená akce :) To budete koukat!
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Pane jo, pane jo. Tak koukám do kalendáře a Vábení jara se kvapem blíží. Tak co ? Kdo vyhraje cenu o první věnovaný kokosový ořech ? :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    No, já jsem si to například užil ohromně :-D
    VITEX
    VITEX --- ---
    AMINETA: Já jsem tomu také rád, protože každý nakonec skončil tam, kde měl :D
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    VITEX: Konflikt se ukázal, že nebyl:-) Bylo super, že nakonec všichni lidi, co chtěli začít na Kampě a pokračovat do Šrotu, na tý Kampě zůstali....:-)
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Veeeeliký dík za ÚŽASNOU ATMOSFÉRU, kterou jste všichni včera vytvořili na PSY TRANCE KARNEVALU na Kampě.
    Díky za ovzduší plné inspriace, hravosti, sounáležitosti, respektu a společného spolubytí bosky ve stejném rytmu....

    Special díky Tomášovi technikovi za přípravu celé akce a vypletení krásné UV mandaly, DJ Aeldrynovi, který svým sedmihodinovým setem dokázal, že aby párty šlapala, nemusí se střídat X DJů, stačí jeden, který je napojen:-) Evě za šamanský zpěv, Romanovi za válečné malování, Ťulce za trpělivou a vstřícnou obsluhu na baru....a vůbec!

    Petře, těším na fotky. Další párty bude GOA SPRING FLOWER někdy v březnu....!
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    REPLIKANT: děkuji :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Tak jsem doplnil konkrétní program Rovnodennosti do událostí :)
    POLIS
    POLIS --- ---
    podivejte se na ukazky z her divadla:
    Alternativa TV: Divadlo Kampa
    http://alternativatv.cz/encyklopedie/ukaz/1207/
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Milí přátelé, aktuálně je parádní doba na to, koupit si kokosový ořech a pěkně si užít jeho chuti. Veškeré výživové kapacity se na tom schodují a astrologicky je tomu doba také velmi významně nakloněná...no a až se budete dostávat do skořápky, zkuste jí udržet ve dvou kusech a prázdnou jí můžete věnovat do divadla Kampa, budeme všichni moc rádi :) Stejně tak za plastové trubky v průměru 5cm, nebo bambusových tyčí na píšťalky a dalších ingrediencí, které můžete zadarmo věnovat na výrobu chřestidel a jiných nástrojů o březnové rovnodennosti :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    samozřejmě k nám :) A když ne víc, tak jistě kvalitnější :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam