• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jsem jako dva vojáci vysazený v týlu nepřítele, musíme si krejt záda:))
    BRASILMAN
    BRASILMAN --- ---
    TEKKIT: ja nahodou taky FB nikdy nemel :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KRMELEC: tebe vyšetřujou?:))) já myslel že jseš slušná holka:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    btw, je mi jasný že pro někoho neni problém dostat se i mě pod kůži...to nejsem naivní....ale říkám si proč by to někdo dělal když mu většina lidí ty informace doslova cpe:)))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    abych nebyl uplně OT, na rozdíl asi od většiny z vás jsem Facebook nikdy neměl, ne že bych byl vizionář...ale myšlenka internetovýho profilu s vlastním jménem, který se dá spojit podle konkrétní fotky s konkrétním člověkem...a vyhledat si ho tam jen podle jména může každej....no:))) když mi kámoška kdysi psala z Mexika že je to super a že to musim mít (nikdy jsem o tom předtim neslyšel), abych se mohl podivat na její fotky z Cancúnu a že to tam má každej, tak jsem si jen poklepal na hlavu že se zbláznila. Kdo by si takový dveře do obýváku mohl založit....no asi po třech letech jsem zjistil že každej kromě mě:)))

    nikomu to neberu...nechci dělat chytráka...jen nic pro mě no
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    XCHAOS: tak tohle neni problém jen facebooku, ale celýho internetu...lidi si za to můžou sami...

    ...když si je někdo schopen dát na Facebook jméno Jan "nick" Novák, namele tam věci o sobě, fotky, odkaz na rajče, + mail má jan.novak@seznam.cz a heslo světe div se :honzik1...skype i icq má ten samej "nick"

    takovej člověk je uplně totálně odkopanej pro marketing next...šitej na míru....

    ale je fakt že ty věci so mu budou pak chodit, tak se hoděj a "fakt je potřebuješ":)))

    jen se tak trochu nebude kam schovat....
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    TEKKIT: nejen policie pátrá po pachatelích. Já si např. přidala do přátel na FB hlavního vyšetřovatele jednoho případu (co se mě tak trošku týká) a dozvěděla jsem se o něm takové věci... :c)))

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Policie doručila muži soudní příkaz přes Facebook - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/zahranici/asie-a-pacifik/clanek.phtml?id=680637

    ololol:)))))))))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    AUSSIE: já se všemi těmito výhradami počítal a šel jsem do toho předem s tím, že na FB nebudu mít soukromí. přesto činností na FB vzniká určitá hodnota - např. je to vlastně archív sdílených zajímavých odkazů, ke kterým by se člověk jinak nedostal - a smazáním účtu pochopitelně uživatel přístup k tomuto svému archívu ztratí.

    takže jde vysloveně o "vyvlastnění soukromí" - v případě zrušení účtu FB ta data má, ale já je už nemám.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Aplikace na Facebooku posílají data o uživatelích marketingovým firmám. Žaloba je na cestě | DigiWeb.iHNed.cz -
    http://digiweb.ihned.cz/c1-47362750-aplikace-na-facebooku-posilaji-data-o-uzivatelich-marketingovym-firmam-zaloba-je-na-ceste
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    a je, facebook blbne, to znamena, ze ho vylepsuji a zase se neco zacne chovat uplne jinak, nez je v dokumentaci...
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Si toho Orwella asi přečtu ještě jednou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WANAH: ach
    WANAH
    WANAH --- ---
    PALEONTOLOG: celý den jim to blbne
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    fb mě má asi na nějakém blacklistu, celý den mi nefunguje jakýkoliv post, odkaz, paleček, nic.. jen koukám na ostatní, co píšou, pohybuji se po profilech, ale mám asi nějaké RO :)
    ..to je služba teda
    4PTO
    4PTO --- ---
    South Park- Facebook cz sub.
    http://url.googluj.cz/14f
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    XCHAOS: Fcb se semozrejme bude chovat tak jak se chova, tzn. ziskat co nejvic dat o svych uzivatelich a ty pak zpenezit.
    Pojem soukromi na fcb asi fuckt nic neznamena, zalezi na cloveku, co tam vsechno o sobe nakeca. Jsou lidi, kteri to neresi (a pak se divi, kdyz najdou po navratu z dovolene vykradeny byt, protoze tam o ni vsechno vyzvanili).
    APIN
    APIN --- ---
    13 Facebook Parodies That Will Make You Laugh Out Loud
    13 Facebook Parodies That Will Make You Laugh Out Loud
    http://www.allfacebook.com/facebook-parodies-2010-10
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    AUSSIE: no nevím, že FB spolupracuje se Skype bych mu nevyčítal... jak říkám, technicky jsou ty hračky pěkné, ale je třeba neustále přemýšlet jak si pohrát i bez megakorporací. protože zrovna SW je něco, co dokáže napsat každý, doma... nejsou na to potřeba miliardové investice...
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    PALEONTOLOG: ano, uživatelé prokazatelně soukromí mají, dle zkumulovaných dat z jejich soukromí (nezní to líp?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam