• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    FANAE
    FANAE --- ---
    (Ale jinak me samozrejmne facebook stve, jsou to lemry neschopny, co kdyz chtej sbirat data, tak to ani neumej udelat dostatecne uzivatelsky pohodlny a funkcni, to abych nebyla uplne OT:)
    FANAE
    FANAE --- ---
    APIN: A co se tyce toho, ze by miminka treba nechtela na tom FB fotky mit, tak stejne tak by je treba nechtela mit na rajceti.cz (ktery mi prijde jako minimalne stejny zlo) a co my vime, treba by nechteli ani aby je nekdo vubec fotil, to uz muzeme zacit rovnou nadavat na fotaky:)
    FANAE
    FANAE --- ---
    APIN: Napisu komentar sem - mas v podstate pravdu (navic kdyz jsou lidi stupidni, pridavaji si do pratel kazdyho, nemaji nastaveny zadny soukromi), jenomze normalni clovek ma v "pratelich" jen lidi, ktery treba pravidelne domu zve a o vsech vecech jako nemoci miminka by s nima pokecal treba jindy v parku nebo po telefonu...

    (to, ze ty zabezpeceni nejsou uplne v pohode je sice pravda, ale to se tyka spis tech reklamnich spolecnosti a CIA:D nez obycejnejch domovnich zlodeju a uchylu - ty si tam muzou pustit lidi vetsinou jenom blbosti)
    APIN
    APIN --- ---
    GORG
    GORG --- ---
    YouTube - The Death of MySpace: SuperNews!
    http://www.youtube.com/watch?v=69Xv7if_DSU
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    repast z ustavu
    MILKYMAN
    MILKYMAN --- ---
    Webgraph /// Facebook Blocker Extension for Safari and Chrome
    http://webgraph.com/resources/facebookblocker/
    4PTO
    4PTO --- ---
    WANAH: jj je to vir, tak honem pryč, ať nenakazíš nás čisté duše :))
    ...už že se tady ten název objevuje tolikrát mě děsí, aby náhodou sám neskočil do adresovýho řádku a neodentroval se :))
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    WANAH: vsak teprve poznas pravou moc temne strany sily...
    WANAH
    WANAH --- ---
    Já si asi budu muset tenhle klub brzy unbooknout neb den ode dne oceňuji klady facebukake.
    Ano rád šmíruji a o lidech z mého okolí jsem se za celý život nedozvěděl tolik věcí jako z pár postů... fakt mne to začíná bavit :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    HADIAK: Co jako antikluby že jsou blbost a schovat se potřebují občas všichni, resp. krejt si záda... Vůbec ti nerozumím a slovenštinou to nebude...

    CYBERWOLF: Tak tak, každý občas potřebuje podpořit ve svém boji a shlukovat se proti stejnému nepříteli.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Ja existenci tohohle klubu narame ocenuji, protoze si muzu na ten zaprdenej facebook zanadavat a nikdo me nebude okrikovat, ze vyvolavam flame.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KRMELEC: ja neviem kto sa pred kym chce schovavat. len popisujem moznosti nastavenia.

    a tiez neviem co tu riesite :) uz davno tu bolo povedane, ze anti* kluby su blbost :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    HADIAK: mno... a před kým se schovávat - Kdo jsou ONI ??
    a) běžní uživatelé FB - sice na FB fuguje všechno blbě, ale dá se to zařídit
    b) podpora FB a cybermafia ? Před těmi se prostě neschováš ani kdybysis lehnul pod hovno a přikryl se toaleťákem

    Takže co tu řešíme?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TEKKIT: meno by to nenaslo / nevedel by si to. takze by si sa mi ani do profilu nepozrel, lebo by si o tom ani nevedel :)


    TEKKIT: nastavis si na vsetky akcie aby boli viditelne len FRIENDS ONLY a je to.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    abysme si rozumněli...já nechápu jak bych mohl fungovat tak, že by mě a moje kroky vidělo jen pár lidí a pro zbytek bych tam jakoby nebyl...to jedině že by ses s nikým o ničem nebavil a na nic nereagoval?..To by ale pak uplně ztratilo smysl, když teda neberu za smysl šmírování fotek cizích holek...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HADIAK: aha čili pokud bys mě hledal, tak by se ti zobrazilo že FCB nemám? A já bych věděl žes mě hledal? (kdo mě zkoušel hledat)...a mohl bych se ti podívat do infa kdo jsi abys nevěděl že jsem se koukal?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TEKKIT: a vyhledat si ho tam jen podle jména může každej... - to samozrejme zalezi od nastavenia. ak nechces, tak ta KK vo vysledkoch neukaze. detto fotky.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    TEKKIT: Bavíme-li se o fejscucku, záleží to všechno jenom na tom, co Ty jsi schopen mi uvěřit a co já jsem schopna si o sobě vymyslet. Tak to je.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    stop OT omlouvám se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam