• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    pardon za OT, ale tohle je proste ...:D
    GIANT
    GIANT --- ---
    presne tak, proste proc nereknou, dotaz z internetu? taky nerikaj, kdyz nekdo vola, ze vola diky UPC nebo 02. na bliti.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    protože došlo ke zmatení jazyků, tak s tím, který směrem by měly proudit peníze, jsem to myslel asi takhle:
    Malaysian Gov't Spends $600,000 On 6 Facebook Pages - Slashdot
    http://yro.slashdot.org/story/11/06/14/1427210/Malaysian-Govt-Spends-600000-On-6-Facebook-Pages

    státem financované instituce by když už něco měly chtít peníze od Facebooku - ne je Facebooku dávat, nebo mu dělat reklamu (a od nás vybírat daně)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XCHAOS: každej zdá se řešíme jinej problém, každopdáně jak vidno facebook není jedním z mnoha
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PALEONTOLOG: a co svéprávná svoboda ? mě by přítomnost Facebooku v TV nevadila, kdyby Facebook byl "jedním z mnoha". Tak ať si třeba pořady založí vlastní klub na NYXu (hmm, u klubů se tady špatně zveřejňují URL... tak vlastního uživatele na NYXu) - nebo jinde - a všechno bude ok, pokud to nebude Facebook-only..

    (já bych samozřejmě pokládal za nejlogičtější, kdyby si pořad regnul vlastní doménu a propagoval tu - a na webu pak nabízel různé formy interakce.... )
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XCHAOS: když dostanou stejný prachy tak je to jedno, ne... teda z jistého úhlu pohledu, někomu to být jedno nemusí, odkud bere prachy
    v každém případě vítám osvícený zákaz namísto nesvéprávné svobody
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    PALEONTOLOG: no, co kdyby si pořady na ČT24 mohly vybrat, jestli chtějí dostat peníze z rozpočtu ČT, nebo peníze z marketingového rozpočtu Facebooku ?

    svobodná volba... žádný zákaz... :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XCHAOS: měl by sis uvědomit, že každý si nemůže všechno uvědomit, může se snažit, to je vše
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    POZITRON: i cesta může být cíl - a zákaz je špatná cesta.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    XCHAOS: o to vubec nejde. hlavni je, ze az zapnes ct24 (kazdej necht si doplni, kde ho to sere nejvic), neuslysis kazdejch pet minut slovo fejsbuk.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    POZITRON: no aby tomu ten zákaz akorát neudělal reklamu, to máš jako se vším.

    lidi by měli zmoudřet nějak dobrovolně. a hlavně nejde jen o to něco nedělat - jde o to vymyslet, co dělat místo toho...
    OTZ
    OTZ --- ---
    POZITRON: to je jenom malá klička..
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    POZITRON: viva la france!
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    OTZ: thx do 14 dnů jsem outta there :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    uz aby to prislo i k nam!
    Francie zakazuje v TV i rádiu odkazovat na Facebook a Twitter - iDNES.cz
    http://technet.idnes.cz/francie-zakazuje-v-tv-i-radiu-odkazovat-na-facebook-a-twitter-p5d-/sw_internet.aspx?c=A110606_223339_sw_internet_vse
    MEFISTOFELES
    MEFISTOFELES --- ---
    LOVE_DALI: to mě na tom právě nejvíc děsí !!! přemýšlím, že jim napíšu mail, aby mě totálně smazali, ale bůhví, jestli si to vůbec přečtou...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    MEFISTOFELES: Mi ani moc do smíchu nebylo, když jsem si kdysi rušil (asi tak po měsíci - když se ozval můj konspirační syndrom :)) a zjistil jsem, že mi účet vlastně zmrazili...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    MEFISTOFELES
    MEFISTOFELES --- ---
    Nevite jak zajistit, aby se muj ucet, ktery jsem zrusil v prosinci, zrusil na dobro ? Aby neexistovala zadna stopa v jejich databazich apod. ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam