• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    VITEX: njn, ale ja si si chtel v kruzich udelat sbirku Zuckerbergu a ten jeden exponat to nevytrhne :)
    VITEX
    VITEX --- ---
    CYBERWOLF: Nemusi bejt kazdej vsude ...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    XCHAOS: je zajimave, ze Randi Zuckerberg na wikipedii zminuji jako "former marketing director of Facebook" a ze neni na G+, coz je skoda, protoze bych ji zaradil do kruhu k brachovi
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Facebook porušuje německé zákony, Hamburg odmítá rozpoznávání obličejů - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/zpravicky/facebook-porusuje-nemecke-zakony-hamburg-odmita-rozpoznavani-obliceju/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CYBERWOLF: butchered at birth:)))
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    heh, jestli jim vadi tohle, nechci vedet, jak se stavi k obalum desek Canibal Corpse :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    EDEN: pamatuju si že s tim coverem byl problém už v době jeho vydání, některý verze alba měli "pindíka" prej dokonce vyretušovanýho...Cobain to vyřešil po svým...údajně chodil v triku s tím obrázkem a na zádech měl napsáno:"Jestli vás to pohoršuje, tak jste skrytý pedofil"...že by vzkaz ze záhrobí pro kluky z FB?:))
    EDEN
    EDEN --- ---
    HUH. Magazine - Facebook Ban Nirvana Cover
    http://www.huhmagazine.co.uk/2515/facebook-ban-nirvana-cover
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: tohle není agitace, to je odvážný pokus hrát si na mediálního analytika pro 21. století :-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    uz zas ty tvoje agitacky? ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: sociální sítě jsou ve vázi, ve které byl e-mail v éře 80.let 20. století. potom přišel Internet a lidi přišli na to, že místo účtů na izolovaných BBSkách můžou zadarmo používat globálně propojený e-mail. potom přišel spam...

    nepřekvapilo by mě, kdyby se sociální sítě vydaly cestou opakování toho, o čem byl e-mail...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: sociální sítě jsou v éře, kdy byl e-mail v 80.letech 20. století. potom přišel Internet a lidi přišli na to, že místo účtů na izolovaných BBSkách můžou zadarmo používat globálně propojený e-mail. potom přišel spam...

    nepřekvapilo by mě, kdyby se sociální sítě vydaly cestou opakování toho, o čem byl e-mail...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    XCHAOS: Ale ne, takze trend nejdriv smazat a pak se ptat se uchytil i tady. I ty, Google?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Google+ Account Suspensions Over ToS Drawing Fire - Slashdot
    http://tech.slashdot.org/story/11/07/24/0441238/Google-Account-Suspensions-Over-ToS-Drawing-Fire

    Naproti tomu Google+ přistoupila k rušení účtů čistě surreálně.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Facebook zrušil profil DSSS. Politická cenzura, křičí zástupce Vandase | Monitor | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/203471.aspx

    hehe... až 3/4 roku potom, co zrušil problém mě ? to je pěkné, asi jsem větší extrémista :-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: (jeste trochu za OTim ) vybrat podpisy na zruseni nejakeho poplatku, to by umel kazdej :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: jj, člověk by nevěřil, kde se jeho email po 15ti letech internetu může objevit;
    ale aby to nebylo tak černé, tak vybrali na podpisové archy 400tis. podpisů proti konses. poplatkům, konec OT :)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: heh, no ono je to vubec takove vesele:
    Kolika lidem posíláte své newslettery?

    Asi 60 tisícům.

    To je polovina hlasů, jež potřebujete, abyste se dostali do parlamentu. Všichni se dobrovolně zaregistrovali?

    To ne. Takových lidí je méně než polovina, možná čtvrtina. Do té databáze dávám i lidi, kteří mi jen pošlou mail, například že mi fandí. Nebo třeba ty, co mi dají vizitku. Dodržujeme ale zákony, které to regulují, a všichni mají možnost se odhlásit. Také jsem měl agenturu, jež obvolávala firmy a sbírala adresy.


    Pouceni: velky pozor, komu das skutecnou mailovou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam