• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    INXS
    INXS --- ---
    ETH: ale zmrzlík bere vod vetamixu ne? takže jsme zas u něho.
    ETH
    ETH --- ---
    dneska mi přišel newsletter z hafani.cz a maji nově syrové maso ze Švýcarska, ale je to dost drahé viz http://www.hafani.cz/syrove-maso-pro-psy přesto je zkusím, pže co jsme vzali a krmíme masem od zmrzlíka tak mi to totálně rozhodilo jednoho psa, buď žere a má průjem, nebo jíst nechce a strašně v něm bublá chjo :/
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, já příští týden vyzkouším ten becres, tak vám povím, jaký jsou..:)
    IF_
    IF_ --- ---
    SNELA: Dnes mi to na agility rikala kamoska,co od nich bere.Pry setrej na dopravnym udajne..
    SNELA
    SNELA --- ---
    IF_: COZE ? a duvod ??????????
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak Vetamix uz zavazi az od 70:/
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    INUSHKA: no my taky spokojenost, až na tu poznávačku:) ale když toho není mrtě, tak je to v klidu:))
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    RUKSAK: Mají prodejnu v Brně ne Leitnerově, my od nich nakupujeme od začátku (s osobním vyzvedáváním) a naprostá spokojenost.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    prosím správcovou, aby ten link dala na nástěnku:)
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    zapomněla jsem dodat, že rozvoz nad 30 kg zdarma je pro Prahu ...
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    toto jsme objevila a hned z tama objednala: http://www.becres.cz/
    minimálka 30 kg, aby byla doprava gratis - mají maso jak z Vetamixu, tak Falco, Maso pro psy, Baron a no name krůtí biskupy v jednom, co je bonus.
    Komunikace dobrá, přijeli na čas. Jediná nevýhoda je, že pokud objednáte Falco ve více lidech, je potřeba vědět, jak které maso vypadá, protože to není popsané.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    MATHEA: díky, to sem chtěla slyšet:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    VERCA_ZABA: jasneze:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    halejte, když pes může tvaroh, může i tvrdej tvaroh? zbyl mi od knedlíků a už ho nevyužiju..
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Nejak si neumim predtsavit ze by si myho psa chtel nejakej Sedy podat :D asi by byl sedy na 2 kousky (ani bych toho svyho nemusel branit) :D
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    CAILLEACH: Nedurdi se hned.. Jde spise o to, ze kdyz vidi urcite mezipsi chovani clovek, kterej je znalej a ma za sebou v kynologii xy let, kdy mel moznost sledovat vselijaky "smecky" a i smecky v pravym slova smyslu, je to rozdil od "laika" (nechci se tim nekoho dotknout, to fakt ne), kterej prijede na podobnou akci a cuci jak pero z gauce, protoze ma moznost sledovat veci, ktery jinde nevidel a prijdou mu super. Tim chci rict, ze neni tolik podstatny, jestli na to koukas nazivo nebo na video, ale je rozdil v tom, z jakyho uhlu pohledu na to koukas a s jakejma zkusenostma.
    CAILLEACH
    CAILLEACH --- ---
    FIFAJZ: ok....máš určitě pravdu....já to viděla na vlastní oči, ovšem video je samozřejmě mnohem víc. jen já sem pitomá, že sem se pokusila poukázat na rizika kastrace. omlouvám se....už to víckrát neudělám :)
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    CAILLEACH: Jak dlouho se tech 40 psu znalo? Ja videla par videi, nenut mne je dohledavat, jak si ten "vůdce" pocinal.. Ja chtela rict, ze nastoupit mi cizi cokl na myho psa, tak by jel meteleskum bleskum, neb vudcem svych psu jsem ja. Faktem je, ze rady pana Dostala jsem nikdy nepotrebovala, stacilo jeho renome po LBC, kdyz mu prave Sedy (budiz mu zeme lehka) zdrhal pri beznym venceni v Pavlovicich.
    CAILLEACH
    CAILLEACH --- ---
    FIFAJZ: v případě o kterém mluvím nebyl Shadow v postavení cizího psa ale vůdce smečky (cca 40 psů). psy mezi sebou rvát nenechával, vždy zakročil a psy srovnal tak, že je ani nenapadlo ve rvačce pokračovat.....takže to jen potvrzuje to, co říkáš ,-)
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    CAILLEACH: Dobry vudce smecky nenecha sveho psa servat cizim coklem!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam