• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    HARALD
    HARALD --- ---
    Nedari se mi prihlasit z iPhonu ze Safari. V Opere bez problemu. Netusim, zda je to jenom muj pripad, nebo zda je to rozsirenejsi. Po zadani prihlasovacich udaju a odeslani probehne odeslani dat a znovu se otevre login stranka.

    Verze 5.0.1
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    HARALD: mne to dela uz mesice, prestal jsem se koukat na obrazky :) mel jsem za to, ze je to problem meho browseru.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    HARALD: Taky se mi to asi dvakrat stalo, jinak v poradku .. zrejme opravdu nejaka chybka u mobilniho safari...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dnes na iPhonu v pořádku. V mezičase jsem restartoval iPhone (došla šťáva), problém byl v tomto konkrétním případě nejspíš u mě.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    KERRAY: tak pouzivej nyxdroid :)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    mne to na androidu dela uz dlouho
    NYX
    NYX --- ---
    a zkusil jsem to ted i na mobilu a mam to tam taky v pohode...
    NYX
    NYX --- ---
    ja to fakt nechapu, ted na to koukam pres inspector a ocividne se tam generuji spravne odkazy...
    NYX
    NYX --- ---
    divny, to bude v mobilnim safari nejak podelane cachovani
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    jo
    NYX
    NYX --- ---
    a nahledy se zobrazuji spravne?
    NYX
    NYX --- ---
    hmmm...divne. zkusim i na mobilu, ale nejak nechapu.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: mne tiez...
    NYX
    NYX --- ---
    ale ted jsem to zkusil a jede mi to ok...tak nevim
    NYX
    NYX --- ---
    sakrys :-)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    HARALD: nyx opravoval zobrazovanie inline imidzov kvoli mojmu nyxdroidu, mozno to s tym suvisi...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kdyz kliknu v mobilni verzi na libovolny obrazek, zobrazi se mi porad jeden a ten samy. Zhruba od 13 hodin.

    Deje se to jeste nekomu, nebo je chyba na mem prijimaci?
    HARALD
    HARALD --- ---
    FANAE: V mobilni verzi se zobrazuji v historii kluby z bookmarku i kdyz mas nastaveno, ze se zobrazovat nemaji. Znamy bug.
    FANAE
    FANAE --- ---
    NYX: Aha! Díky - zmátlo mě totiž to, že ve sledovaných v mobilu vidím jen kluby s novým příspěvkem (což dává smysl) - takže když jsem klikla na přesýpací hodiny vypadalo to jen jako že se tam zobrazily i ty bez nových (protože v klasické verzi mám nastavenou historii tak aby mi zobrazovala jen kluby které nemám booknuté)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam