• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    Nove API:
    Postup ziskani tokenu

    Postupně vznikající popis API ve Swaggeru (už by tam měl být nějaký základ):
    https://app.swaggerhub.com/apis/nyx.cz/nyx.cz/0.0.1 
    rozbalit záhlaví
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    NYX: ok tak nyxdroid jsem tentokrat spustil a autorizoval v pohode :)
    NYX
    NYX --- ---
    FRANCIMOR: void mel na nastence klubu o nyxdroidu detailni popis jak se prihlasit, ted ho tam ale nevidim.
    [ nyxdroid - nativní klient nyx.cz pro Android ]

    tak mozna uz to nejak lip popsal primo v aplikaci?

    kazdopadne v nyxdroidu zasad jen jmeno, pak jdes na plne verzi nyxu do osobni / autorizace, potvrdis tam tu zadost a prepises kod do stale pusteneho nyxdroidu. tj. je dobre to delat kdyz je zrovna clovek u pocitace :)
    NYX
    NYX --- ---
    FRANCIMOR: nemas vyple cookies z nejakeho duvodu? jinak by to ukazovalo aspon nejakou chybovou hlasku.

    a nyxdroid by mel behat uplne jinak, tam to jede pres tokeny, autorizace apod, zadne jmeno/heslo
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    NYX: zkousel jsem nyxdroid a normalni login z webu ( zkousel jsem par brosweru)
    zadam name a heslo, a at stisknu mobilni verze nebo prihlasit, tak mam stejnej result. nacte se to znovu na login stranku a nelogne me to in
    NYX
    NYX --- ---
    FRANCIMOR: a v cem je problem? nejakou chybu to hlasi nebo se to nenacte.

    zkus kdyztak nyxdroid.
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    cau vespolek
    jsem v Australii a za zadnou cenu se nemohu pres mobilni android lognout na nyx
    naka rada?
    DWAY
    DWAY --- ---
    MIRROR: klienta na co? Ja sem uvazoval o jednom metro pro W8 coz je krapet offtopic, ale zase by to melo fungovat i na WP8 takze uplny offtopic to neni :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MIRROR: ved to je jedno, len som chcel ze gl ;) na win8 som chcel aj ja, ale surface tak skoro mat nebudem a pre desktop mi to az take zaujimave nepride.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    VIRTUALVOID: no nemyslel jsem uplne na mobil...myslel jsem na Win 8
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MIRROR: uz tu mame klientov pre tri platformy a pre stvrtu sa dokoncuje,... vela stastia
    NYX
    NYX --- ---
    MIRROR: pustit si mobilni verzi nyxu v normalnim prohlizeci, otevrit dev tools/firebug a koukat co se kam posila a co chodi zpatky. komplet seznam volani je tady:

    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqY3_T_753J6dHJRTGlDdTBmSDFTU0MwOEpIN0prUHc&pli=1#gid=0

    pak uz je jen nejaka drobnost ohledne autorizace pres tokeny, to kdyztak vyhrabu ukazkovy kod
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    premyslim o vyvoji klienta pro Nyx, ale nikde nemuzu najit dokumentaci a nejaky info k API, existuje vubec? :-)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    OMO: pouzivaj nyxdroid ;)))
    OMO
    OMO --- ---
    Ahoj, mam bugreport. Pouzivam tablet Motorola Xoom a nyx se mi serviruje v mobilni verzi. Bylo by dobre rozlisovat mezi androidem na mobilu a na tabletu. Muj User-Agent:

    Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 3.2; en-us; MZ601 Build/H.6.5-17-1) AppleWebKit/534.13 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Safari/534.13

    Zatimco na mobilu je UA napr. takovyto:

    Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 2.2; en-us; Droid Build/FRG22D) AppleWebKit/533.1 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/533.1

    Rozdil je v tom "Mobile".

    viz:
    How do detect Android Tablets in general. Useragent? - Stack Overflow
    http://stackoverflow.com/questions/5341637/how-do-detect-android-tablets-in-general-useragent
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KAPLIK: to vypada dobre! :)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    koho zajima vyvoj ohledne klinta pro iphone, necht nadale cte zde:

    [ nyxdroid / nyxwin (35% - VirtualVoid & Slupka) / iNyx (KAPLIK) ]

    spojili jsme to s VIRTUALVOIDem pod jedno auditko...
    KERB
    KERB --- ---
    tak co ?
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    tak opravena verze uploadnuta, uvidime co na to v applu =)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    apple = kurvy :)
    ms = ...:)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    ZVIRATKO: Hehe nyx api compatible boards zni dobre :)))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    Tak apple odepsal, a melo by stacit odstranit primy link z aplikace na webovou verzi nyxu (ten tam byl jako odkaz na registracni formular) ... Coz je docela uleva. Vecer to odstranim a poslu novej build do schvalovani a uvidime :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam