• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    Nove API:
    Postup ziskani tokenu

    Postupně vznikající popis API ve Swaggeru (už by tam měl být nějaký základ):
    https://app.swaggerhub.com/apis/nyx.cz/nyx.cz/0.0.1 
    rozbalit záhlaví
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Tak jsem se smazal a dal si facku. Pochopil jsem to trochu jinak. Nenapadlo me, ze pokud manualne zvysim id o 1 (789 -> 790), bude to fungovat. Diky!
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Posli id pridpeviu o jedna vyssi
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Lze vypsat od urcite prispevku vcetne toho prispevku? Pokud volam l=discussion;l2=messages;id=123;id_wu=789;direction=older, tak vypis neobsahuje prispevek 789. Je pro to nejaky parametr?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    LUCIEN: Jo, tak to bude ono... replies ... ne unread... tak děkuji moc.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    GIOMIKY: Tak rozdil tam samozrejme je, ale mluvil jsi o unread a tam rozdil podle me neni. Obe verze to vraci.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Hmm... tak mi přijde, že v tom nějaký rozdíl je... jenom nevím, jestli je to design, anebo chyba u mne...

    'auth_nick': nickname
    'auth_token': token
    'l' : 'bookmarks'
    'l2' : 'all'

    ne-premium:
    {'jmeno': 'Python', 'id_klub': '7140', 'unread': '82', 'id_cat': '0'}

    premium:
    {'replies': '0', 'jmeno': 'ZX Spectrum - gumak a plusko, nostalgie, emulatory, gameseni :o))))', 'id_cat': '0', 'unread': '0', 'links': '0', 'id_klub': '5184', 'images': '0'}]
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    GIOMIKY: Hele ja s tim nejak problem nemam... ale podrobneji jsem to nezkoumal. Podivam se na to pres den.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Teď nejsem u compu, ale zajímalo mě, jestli se ta api liší. Řekl bych, že u nepremium nedostanu počet nepřečtených. Napíšu konkrétně později. Moc díky
    NYX
    NYX --- ---
    A co volas samozrejme
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: A co se ti vrati?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: O.S. u premiovky ok, u nepremiovky nefunguje správně
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Ahoj, měl bych dotaz. Liší se nějak api pro premiovku a nepremiovku? V Conyxu se mi nedaří korektně načíst počet nepřečtených příspěvků v diskuzi. Ale ještě jsem nešel do hloubky. Předem děkuji
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Jasně. Ta velikost mu nedotekla. Zkusím.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Nemuze. Co se tyce obrazku...pokud je pod pul mega a ma spravny format, melo by to snad fungovat samo?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Jak je to prosim s prilohou u l=discussion;l2=send? Muze byt attachment pole? A jak docilit toho, aby - pokud je priloha obrazek - se zobrazila u prispevku jako obrazek a nikoli jako odkaz? Diky.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Vimeo, soundcloud
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Muzu se zeptat jaky druhy embeded postu existuji vedle Youtube? Vimeo?

    
    <div class="embed-wrapper" data-embed-type="youtube" data-embed-value="B1_gcCu0-oI" data-embed-hd="1">
    
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Na uvodni strance
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ano
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    A jeste takova drobnost - nyxi logo v krivkach nekde mame?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Login pres token je nyni preferovany zpusob? Kopirovani tokenu odnekud nekam rucne mi prijde takove nestastne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam