• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    To jsem si myslel :/ Cachovat to muzu, ale je to takove volake... budu s tim mit vic problemu nez uzitku. Prekvapilo me, ze ten endpoint pro vraceni nastenky nevraci i zakladni info o klubu...
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Teoreticky si muzes cachovat nazvy diskuzi u sebe. Ale nebude to 100%
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Nic me ted nenapada :-/
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Pokud bych si chtel vytahnout informace o nejakem klubu (podle ID a de facto me zajima jen jeho nazev), ale zaroven neprijit o neprectene v tom klubu - jak na to nejlepe v aktualni api?
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: Jsou to oddelene reauesty, tj. nejdriv nahravas soubor, ohandlujes error a teprve pak resis prispevek. Cekani na upload je problem appky.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: vies tam zabezpecit transakciu ? t.j. ak sa neuploadne subor, nebude existovat ani prispevok ?
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ano. Respektive jinak, upload souboru pojede separatne od poslani prispevku.

    Soubory se nahraji do lokace (posta, diskuze) a nasledujici prispevek je k sobe pripoji. Api samozrejme bude posilat seznam cekajicich souboru v dane lokaci.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nyxi, planujes v nove api moznost nahrani vice obrazku (souboru) najednou? Just curious...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: je to takovy zvlastni chovani kdyz ma clovek v premiovce zapnuty neanonymni minusky - uz par lidi mi to reportovalo jako bug, ale asi whatever...
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Jo, na palce dolu uzivatele iniciativne neupozornujeme :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    api > feed / notices dle meho spatne vraci (resp. nevraci vubec) info o thumbs_down pokud to mam v premiovce zapnute.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX:

    1. Zakladni info - ID, posledni prihlaseni, reference, pozvani lide (jen cislo?), pozval ho
    2. Nastenka
    3. Pratele / Komentare
    4. Diskuze
    5. Statusy
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: a jake presne informace jsou ty zasadni?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Chapu, ze API bude nejak prochazet vyvojem, ale neslo by do te stare api pridat detail uzivatele? Aspon jen par fieldu z DB, at nemusim ve Fyxu odkazovat na web, ktery vzdy zobrazi login stranku... Je to takovy endpoint, ktery moc nechapu proch chybi...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Chtěl jsem se zeptat, zda-li existuje v API nějaká funkce, která by vyhledala řetězec v názvu diskuze. Tzn. například zadám API a vrátí seznam diskuzí (stačijlo by číslo, jméno, pro prémiovku počet nepřečtených). Možná jsem ji jenom přehlédl.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Vzhledem k Apple guidelines by se docela hodila API pro praci s ignorem a nahlasovanim prispevku moderatorum... Zatim to budu muset obchazet nejakym vlastnim resenim v appce.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AZER: mrkni do conyx ten je v pythonu
    AZER
    AZER --- ---
    LUCIEN: Nakonec jsem si poradil s pomocí tvých příkladů tady ve vlákně...
    AZER
    AZER --- ---
    LUCIEN: Ano, to jsem čekal. V tabulce nevidím URL api nebo třeba autentifikaci...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    AZER: Díval jsi se do záhlaví?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam