• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: Pokud neco, tak last_seen_post_id, ktere si drzim, ale z tveho pohledu je to asi fuk, ne?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: diky za ten swagger! Zvazoval jsi pridani id prvniho neprectenyho prispevku u diskuze (ESTEN)? Nebo, pripadne, pridani moznosti listovat v diskuzi na zaklade casu?
    NYX
    NYX --- ---
    Tak hlasovani, upominky a mazani prispevku pridano.
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak koukali jste na to uz nekdo? Zvazuji termin nasazeni 2.4., abych vyuzil velikonoc k oprave bugu po nasazeni. Tak nevim, jestli cekat apod.? Pripadne jestli potrebujete s necim pomoct apod?

    Zkusim popsat co nejdriv i zbytek api...konkretne asi mazani prispevku, hlasovani, remindery...a notifikace? Prijde mi, ze vic toho appky ted asi nepouzivaji?
    NYX
    NYX --- ---
    Doplneny bookmarky, historie, upload/mazani souboru.
    NYX
    NYX --- ---
    Doplneno posilani posty/prispevku.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Za sebe conyx prepisu, az to switchnes. Nejak tak ad-hoc. Myslim, ze to stejne pouzivam akorat ja. :-)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: kdyz to budes udrzovat, ocenim to minimalne ja :)

    Muzes prosim k diskuzim v bookmarks pridat id prvniho neprectenyho prispevku? A v historii a vubec vsude, kde se na diskuzi da narazit?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Za mě vyjdi z Fyxu :)
    NYX
    NYX --- ---
    Tak pridano volani na obsah posty...tohle bylo na pet minut narozdil od diskuze (kde jeste nejsou 100% pokryte vsechny typy prispevku apod).

    Nejaka preference ktera volani v jakem poradi tam pridat? Nebo mam vyjit z toho, co pouziva ted Fyx?
    NYX
    NYX --- ---
    Tak je snad ve swaggeru (viz zahlavi) castecne popsane volani na vypis diskuze...jako je to docela fuska, ale casem se to snad zlepsi, az se budou recyklovat ty same reference stale dokola :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Jeste by slo, krome pridani urovne, pridat nadrazeny prvek, cimz by unikatnost byla zase o neco vetsi. Zkusim podle toho neco nakodovat, jestli to cely neni uplne zbytecny. ;-]
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: No ale ze to nepobere treba id/username na ruznych urovnich, za to nemuzu :-/
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Tak uz snad posledni post. Vypada to, ze se podarilo. Uz se renderuje i Nyx II Gate.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Tak mi to nedalo spat (odpocinout) a ted je to zase o kousicek snad lepsi.
    + zmenil jsem orientaci zleva doprava, preci jenom to jde dost do strany v nekterych pripadech
    + tam, kde je unikatni nazev nodu v ramci urovne je to dobry
    + tam, kde se node jmenuje stejne v ramci urovne je to velky spatny
    Podle toho, co jsi posilal vypadaji bookmarks celkem ok, ale maily to je proste spaghetti gulas




    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: No tak hura do toho a pul je hotovo. :-]
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: Za par mesicu tipuji :-) Bugu je dost, musim doupravit svoji appku a v praci taky nemam ted zrovna flakarnu...

    Ve sve appce jsem predelal vsechny zakladni veci a nebylo to nijak hrozne, ale cekaji me ted zmeny, ktere vyzaduji nove gui prvky a zmenu celeho procesu (upload souboru separatnimi volanimi), tak si budu muset vzpomenout, jak to objc funguje vlastne :-)

    Smazat zbytecne obrazovky (udalosti, trziste) a vyrobit nove (gate, ty udalosti/trziste jako variantu diskuze apod.)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: No hlavne, aby to slo nejak vyexportovat. Kdyby Swagger svuj business zabalil. Jsem zvedavy, jak pujde prepis tem slozitejsim klientum. Ja uz mam v Sonyxu nacitani bookmarku a zobrazeni diskuze skoro nakodovany. Kdy to vubec planujes prepnout?
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: tohle je free verze a pokud to budu dokumentovat sam, asi i zustane...pokud neco neprehlizim :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: To vypada dobre... doufam, ze za to moc neplatis. ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam