• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    Nove API:
    Postup ziskani tokenu

    Postupně vznikající popis API ve Swaggeru (už by tam měl být nějaký základ):
    https://app.swaggerhub.com/apis/nyx.cz/nyx.cz/0.0.1 
    rozbalit záhlaví
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Šlape 🙂 Ale mám teď jiný problém. Notifikace chodí dost ořezané od toho cos posílal. Chybí tam "data". Šlo by to do FCM přidat?


    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: večer otestuji
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Tak nasazeno.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: super a ano, myslím, že ten předchozí stav byl v pořádku, ten delay dává smysl...
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ha, mas pravdu :) Opravim a zaroven tam vratim to delayed chovani, kdyz to byl predchozi stav a lide jsou na to asi zvykli.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Hmmm... stále se mi děje to samé. Tak jsem si zkusmo poslal odpověď (FYXBOT odpovídá LUCIENovi) v diskuzi kde jsem majitelem a pak v diskuzi kde nejsem. Tam kde jsem (LUCIEN) majitel mi notifikace nepřišla a tam kde nejsem majitel přišla ihned. Čuchám tedy problém někde jinde, jakoby majitelům diskuzí notifikace z jejich klubů nechodila.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Tak uz to snad chodi hned.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Asi aby to pri intenzivni diskuzi moc nepipalo. Ale u odpovedi to asi dava smysl posilat hned. Predelam.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: to jsem tak nejak pochopil, ale pak prave nerozumim tomu proc posta prijde hned... nevermind, podivam se na to zas az vecer.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Obecne jsou nektere notifikace zpozdene zpusobem, ze pokud v dobe odpovedi jsi aktivni, hodi se to do fronty a posle se az pozdeji (pokud mezitim nejsi aktivni zas).
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Ted mi od tebe hned prisla notifikace. Kdyz mi nekde odpovida Fyxbot, tak mi (dnes) neprichazi. Maily chodi v poradku.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Prozkoumam. Mozna jsem v ramci oprav ted neco rozbil u odpovidani.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Když si pošlu mail, tak mi přijde notifikace hned. Když si odpovím v diskuzi, tak ne. Tam je nějaký delay nebo se to zařadí do fronty hned a čeká se až se odešlou notifikace co jsou ve frontě předemnou?
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: i v DB je to jen se sekundovou precision
    B3DA
    B3DA --- ---
    Bylo by krasny, kdyby API vracelo i millisekundy u prispevku .. ale je mi jasny ze kvuli ctyrkam je zbytecny to delat vsude. Prepinani parametrem by bylo super..

    Jinak se pripominam s CORS, aby to nezapadlo. Nespecha to, tedka jsou na poradu dne asi dulezitejsi veci, ale do budoucna by to bylo celkem fajn
    NYX
    NYX --- ---
    NotificationContentFcm {
        collapse_key: "new_reply",
        title: format!("{} @ {}", self.post.username, self.post.discussion_name),
        body: text,
        data: Some(json!({
            "type": "reply",
            "discussion_id": self.post.discussion_id,
            "post_id": self.post.id,
        })),
    }
    
    
    NotificationContentFcm {
        collapse_key: "new_mail",
        title: self.mail.username.to_string(),
        body: text,
        data: Some(json!({
            "type": "new_mail",
        })),
    }
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: No uplne nevim, jak to do toho swaggeru nacpat :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Bylo by mozne idealne do toho swaggeru hodit jake payloady chodi z toho FCM, abychom se te pripadne porad neptali co chodi? :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: 24h je ok
    Jinak jsem zatím lehce koukl na API a docela příjemně se pro to píše. Ještě jsem se nedostal tedy k tavkovým legracím jako je posílání souborů. Ale nějaké zobraz sledované / historii, čti klub, napiš do klubu bylo celkem triviální. Tedy ono psát pro Conyx je vůbec celkem taková legrace pro volný čas.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Souhlas s Estenem.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: nechal bych spis 24h, nekdo muze nechat potvrzeni tokenu treba az se dostane na desktop, tak at mu mezitim nezmizi.
    NYX
    NYX --- ---
    Nekdo proti expiraci nepotvrzenych API tokenu? Treba po hodine?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam