• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    znova s tou istou otázkou sem idem, nepodarilo sa mi to vyriešiť...

    o čo ide: uživateľ klikne na vygenerovaný odkaz v rámci diskusie (18379), ktorý ho má naviesť na príspevok (53544502)

    v contente je to zapísané ako: [NYX @ nyx :: API]

    toto mi ale v API takto nefunguje, chcel by som to zavolať nasledovne:

    HTTP GET /api/discussion/18379?order=older_than&from_id=53544502

    daný príspevok (53544502) mi ale v response nevráti, skúsil som 53544501 a tiež 53544503 s rovnakým výsledkom.

    wocogou?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    LUCIEN: jj už to mám implementované takisto :D
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Pole prazdnych objektu je takovy vedlejsi efekt serializace, to bude vyzadovat nejake rucni priohnuti jeste.
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: jasne .. leda to servirovat z nejakeho mezistavu, ale jak pise VIRTUALVOID, je to jednoduse resitelny na klientech. (to uz by se mi vic libilo dostavat krome replies[] is pole prispevku na ktere bylo reagovano .. ale to je nakonec resitelny podobne :) )

    btw, nevim jestli je zamer posilat u anket v `answers[].result` krome `respondents_count` i `respondents` jako pole prazdnych objektu, pri `public_results === true`
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: najjednoduchšie to je naozaj preparsovať v appke, už som to implementoval, takže z tvojej strany si myslím, že pohoda :)
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Blbe je, ze content_raw je fakt raw, treba jeste s neprevedenymi internimi odkazy, odpovedmi, odradkovanim, pred html sanitizaci atd...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    hľadal som spôsob, ako vyhľadávať diskusie (bookmarky), nieje to vo swaggeri, ale došiel som na to:

    GET https://nyx.cz/api/search/unified?search=test&limit=10

    keby niekto potreboval :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    B3DA: vyriešim to podobne, ale prehrávač tam nedám... radšej :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    jako obecne by bylo supr vracet treba content_raw vzdycky .. nejen u poll/dice type
    B3DA
    B3DA --- ---
    VIRTUALVOID: zahazuju ty images s relativni url.. a nahrazuju yt div.embeded-wrapper prehravacem
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    no ešte som aj rozbil ten json :D
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: je, pretože to odkazuje na to posielanie notifikácií :D
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: A je v te diskuzi? Divne.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    predsalen ešte jedna vec...

    chcem konkrétny príspevok, resp. záznamy od konkrétneho príspevku :

    https://nyx.cz/api/discussion/21969?order=older_than&from_id=53591979

    tak aby mi vrátilo aj ten 53591979 ... skúsil som +1 a aj -1 ale nikdy mi ho nevráti. čo robím zle ?
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: a otázka č.2 :) ako prosím ťa posielaš notifikácie pre nyxdroid ? t.j. čo môžem očakávať (title, body) ?
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: Jasny. Ja to budu muset nejak podoplnovat, tak si to tu upominkuji a snad se k tomu brzo dostanu.

    Ted jsem implementoval do sve appky hlasovani v anketach, hody kostkou, akce u zadosti o diskuzi apod, tak pak doplnim i to.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: akože sem tam si sniffnem komunikáciu veľkého nyxu, ale nie vždy mi to sedí, tak sa radšej spýtam :) dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam