• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    TARMAQ: Fandím tvojí vytrvalosti :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KEJML: a zakladani anket..
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jo to je fakt... tak už jen přidat tu nástěnku do API, prosím :)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: v https://nyx.cz/profile/NYX/settings/authorizations si vytvor rucne token a pak uz pouzivej jen ten...ten login pak nemusis vubec resit.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Mne jen trochu odrazuje ten login :) ale jinak asi jo
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: Na tohle muzes pouzit to standardni, ne? Asi krome editace nastenky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Má Nyx taky nějaký API pro boty? Nebo je jediná cesta použít to, které se používá pro klienty, případně obyčejný parsování html? Jde mi o typicky o počítání bodů v soutěžních klubech, apod., čili přečíst si příspěvky, zapsat výsledek na nástěnku/do příspěvku. Případně i nějaký notifikace o novým příspěvku, ale to už chci asi příliš :)
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Nevim, budu muset prozkoumat jak je to ted udelane vlastne.
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: Diky. Planujes nejakou budoucnost te absolutni filtraci?
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Upravim zatim dokumentaci. S nevhodnosti k pouziti v tomhle stavu souhlasim
    B3DA
    B3DA --- ---
    Pokud neni v planu vracet / pridavat filtr na absolute, bylo by fajn upravit popis na swaggeru, ale hlavne upravit to filtrovani aby

    - param mel nejake minimum a maximum, hodnoty nad a pod clipnout, nebo na ne vracet error
    - opravdu filtrovalo relativne s ohledem na konkretni diskuzi, treba i za cenu ze to nebude vzdy nad aktualnimi daty


    pripadne to nevystavovat na api, v tomhle stavu to neni prilis vhodne ke konzumaci
    B3DA
    B3DA --- ---
    Co se filtrovani podle hodnoceni v klubech tyce, koukam ze web nyx ted posila rating: 1 | 2 | 3.
    Na api to (nekdy?) zacalo fungovat ... podobne.
    Vlastne ne tak docela - v nekterych klubech mi filtruje rozdilne vysledky treba i +16 (+17 uz nevrati nic), nebo -22...
    To je docela krypticky na neco, co je popsane jako:
    rating: integer
    Negative numbers show posts with aggregate rating lower then value, positive with greater value

    Jak uz jsem zminoval, bylo by fajn mit parametr na prepinani mezi absolutnim / relativnim filtrem hodnoceni, pripadne separatni `rating_absolute` nebo tak neco.
    Aktualne neni mozne tuhle filtraci v appkach udelat aby davala smysl (a ackoli to ve webovem nyxu z principu jit muze, nekdy to taky uplne nefunguje), nebo aby nad tim mel uzivatel nejakou kontrolu. (Ostatne jestli to dava smysl (jinde nez v last) je otazka sama o sobe, za me treba nedava)
    KEJML
    KEJML --- ---
    TARMAQ: Jo, já řešil jen zobrazování. Ono kdybych anketu vytvářel, tak bych doufal, že id odpovědí si Nyx vygeneruje sám :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: no KEJML me trochu navnadil s temi "id v odpovedi" - [KEJML @ nyx :: API]
    Kazdopadne, nechystas se to API udelat? To by byla urcite super feature pro appky.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: My kdo? Ja v appce vytvareni anket nemam :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    na chvili jsem myslel, ze uz existuje API na vytvareni anket - vy asi resite odpovedi v "GET /api/discussion/{discussionId}", co?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jo, díky, už tomu rozumím, brzy si to osahám :)
    NYX
    NYX --- ---
    Tak snad uz je to tam popsane lepe.
    NYX
    NYX --- ---
    Aha, uz to asi vidim...
    NYX
    NYX --- ---
    Akorat premyslim, jak to popsat spravne...kdyz je to objekt, ktery ma property jako "1", "2", ... atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam