• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARTYMARTYSTARCRAFT - NYX STARCRAFT 2 LEAGUE
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    FACEDANCER: V jakym si byl klanu ? :D
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    to sice jo, ale že bych zase začal poctivě trénovat jako kdysi v klanu, no to nevím, jestli to budu schopen skloubit s rodinou a prací
    ale zase asi bude větší motivace než u SC2
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ja se na to tesim, BW je hra co se da provozovat jako sport. Tim nemyslim, ze by jsi chodil na zavody po svete, ale je tam prostor se neustale ucit a cvicit.

    Pokud nezmrdaji ladder podporu - tak to bude hra na dalsich 10 let.
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    STRANGERD: naposledy jsem hrál BW v nějakém přátelském after work LAN a musím říct, že to dávno není s mou schopností ovládat hru nějak slavné
    takže si myslím, že nyxí liga bude spíš důvod proč občas rozumně klikat
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    STRANGERD: Neboj, urcite dame nejakej friendly system (treba s tim Svycarem to nebylo tak zly, clovek protrpel na zacatku nejakou hru kdyz mel smulu a pak ho to poslalo k odpovidajicim souperum).

    Kazdopadne ja jsem SC2 treba za poslednich nekolik let hral tak akorat kampan a pak par tech coop challengu, takze na tom jsem dost podobne... :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MARTYMARTY: klidne si zahraju, ale vzhledem k tomu, ze poslednich par let hraju sc2 tak parkrat do mesice v multaku s kamosema a broodwar jsem "kompetitivne" nehral nikdy, tak je podminkou ucast jeste par dalsich noobu, zas jenom krmit lidi bodama bez boje nemusim:)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MARTYMARTY: ale jako rád se podívám, jak hrajete.
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---

    Jsem pro obnovení NSL v rámci SC:R a účastnil bych se v lize?

    14 hlasy od 14 respondentů

      KOCOURMIKES
      KOCOURMIKES --- ---
      yea
      JANDOS
      JANDOS --- ---
      Tak pomalu bychom meli pripravit system na SC:R nyx league ne ? :)
      KOCOURMIKES
      KOCOURMIKES --- ---
      kdo da SC 2 ? ......... 1 vs 1, posta
      MISON
      MISON --- ---
      Ale to neni cena skoro novy. Nova stala pres 2200,- Je kratkej cas pouzivana, stale v zaruce a plne funkcni, neponicena. Slevit 500,- se mi zda fer a vpohode.
      ESY
      ESY --- ---
      to je zbytecny tohleto :D Ja se od beznejch lidi stejne distancuju, takze verim ze ji nekdo koupi za cenu skoro novy :D
      MISON
      MISON --- ---
      WRATA: nemam tam o tom ani radek, protoze jsem debil a nedoslo mi to ;) ty zrovna numerickou chces a pak jsou lidi, kteri ji nechtej - to neni argument, proc se to ma prodavat za nizsi cenu :D

      ESY: nemusis se divat jen na aukro, ale je tomu tak i na ebay a lze najit celou radu prodanejch kousku za dany ceny v historii danejch obchodniku
      WRATA
      WRATA --- ---
      MISON: Tak je treba brat v potaz ze ceny jaky sou nekde napsany nemuseji bejt ceny za ktery to lidi kupujou zejo. Uprimne nevim jaky pros tuhle klavesnici pouzivaji ale me osobne na ni chybi numericka klavesnice kterou pouzivam jak pri hrani tak praci ale to je asi o zvyku. A jinak o zaruce nemas v tom inzeratu ani radek.
      ESY
      ESY --- ---
      MISON: kdyz se podivam na aukro jakoze nejvetsi server kde se prodava pouzity zbozi v cr. Ty ceny jsou uplne mimo realitu. Kdyz se podivam na lidi kolem sebe, prumerny iq maji 100. To ze neco je kolem nas neznamena ze je to v poradku :D
      MISON
      MISON --- ---
      WRATA: tak zaruku to ma a razer ma sice veci predrazeny, ale zrovna kvalitni mechanicka klavesnice je vetsinou 2000+. A tahle konkretni je od razeru celkem povedenej kousek na kterym hraje fura profi top hracu, takze clovek neudela chybu, kdyz si ji koupi :) Samozrejme, pokud nekdo chce "jenom" mechanickou klavesnici, tak samozrejme sezene nejakou pod 2000. O tom zadna. Dalsi vec je, ze ty mechanicky klavesnice vetsinou vydrzej strasne moc, takze ta zaruka ani zas tak velkou zaruku nehraje. Aspon takhle to vidim ja. A kdyz se podivam na ceny, za kterou se pouzity mechaniky na netu prodavaj, tak mi to dava spis za pravdu :P
      WRATA
      WRATA --- ---
      MISON: Bohuzel ma vesmes pravdu. Zaruka dela vic jak 50% ceny. Navic priznejme si ze Razer ma produkty predrazeny a nic tak svetobornyho vetsinou nepredstavujou
      ESY
      ESY --- ---
      MISON: nemysli si :) vim za kolik nakupuju a prodavam :D
      uz jsem nekolik mechanik mel a nejaky poslal as o dum dal :)
      MISON
      MISON --- ---
      ESY: zijes na marsu ;)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam