• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAREK1australský honácký pes-skušenosti zážitky a vše okolo acd
    australský honácký pes
    rozbalit záhlaví
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    Zdravím,
    není tu někdo z Prahy s tímto plemenem, který by byl ochoten mi chvíli pózovat před objektivem? 1-5 fotek zdarma,více info pošta :)
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    JONE: mno uvidíš, jestli ho agi bude bavit. naší Astu by to bavilo - jen tak blbnem, na vážno to neprovozujem, kamarádky pes se strašně nudil :)
    JONE
    JONE --- ---
    Pedrouš je ze Strak u Nymburka.. otec krásnej těžkej šampion (modrej) a matka "obyčejná" (červená)... chtěl bych s ním zkusit agility. když už nemá na zahradě žádný ovse na honění :) ..fotky určitě nahodim...
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    JONE: no tak šup sem nějaký fotky, né? ;) odkud máte Pedra?
    respekt? to se mi snad nestalo, že by z naší Asty měl někdo "respekt jako prase" ;) když jsme si jí pořídili, byli lidi v okolí nadšený (jsme vesnice u prahy, takže potkáváme pořád ty samý pejskaře), teď už je to normál. jen je pořád rozesmívá, že chodíme na procházky s aportem.
    JONE
    JONE --- ---
    lidi tohle plemeno u nás moc neznaj a co se setkávám, tak se jim hrozně líbí, ale zároveň z něj maj respekt jako prase.. přitom je to nejúžasnější pes, co jsem kdy měl.. borec, chytrej, pracovitej, veselej.. je ale fakt, že do paneláku si ho asi moc lidí nevezme, tenhle pejsek prostě potřebuje prostor.. ta galerie úžasná!! na poslední fotce poznávám mého Pedra :)
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    hm ani se mi nezdá ;) přemejšlíme o štěňatech (zbonitováno máme) a mám strach, že se neudaj :-/

    jinak naprosto perfektní galerka (a pro ultimátní acd nadšence i kalendář)
    http://www.zingpix.com/gallery-australian-cattle-dogs/
    JONE
    JONE --- ---
    :) no jo no, vzácné to plemeno :)
    BLOODY_COUNTESS
    BLOODY_COUNTESS --- ---
    škoda, že je tu tak mrtvo. jinak se hlásim do klubu :)
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    [ Dobrman-plnokrevník mezi psy ] Tímto vás všechny zvu na diskuzi o dobrmáncích :)
    MAREK1
    MAREK1 --- ---
    MAREK1
    MAREK1 --- ---
    MAREK1
    MAREK1 --- ---
    a už si skusil s kelpiemi pást dobytek?????
    MAREK1
    MAREK1 --- ---
    taky by mě zajmali kelpie,ale napřed musím uchovnit fenku,a pak možná bude kelpie
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    DUL: a čo nejaké lovecké pudy? má či nie moc? a reakcia na strelbu?
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    a mňa by zaujímali skúsenosti s kelpiami :o)
    DAKOWBOY
    DAKOWBOY --- ---
    "S"kušenosti? Opravdu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam