• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BOO: prosimte, co to je za dil (cislo), uz se v tom nejak ztracim. posledni co jsem videla bylo to, jak charlie vypakovala rufuse a lili z bytu
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak kdo si myslite, ze je A? pac ja uz treba fakt nevim, co si myslet :D

    prijde mi nemozny, aby v jedny epizode vysvetlili vsechno, co se doted udalo ... ze by to byl nekdo od zacatku podezrelej by bylo divny ... a pokud jedno z dvojcat zemrelo (podle ty storky), tak kde se tam ted najednou vzalo? .. no a nakonec me napada jen jedno velky PROC? proc vlastne cela ta kalvarie, pokud by alli byla ve skutecnosti nazivu .. jo, tou posledni epizodou me spis zmatli nez co jinyho :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    melissin bejvalej je dobrej no :) takovej roštomilej

    ale nerikej mi, ze se ti libi blair s danem? vzdyt to je uchylarna prvni tridy, jak kdyby spolu byli sourozenci
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nasla jsem info jen o te treti
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ENTENTYKY: já si říkala, že nás zase budou tahat za fusekli, ale stejně ta naivka ve mě doufala, že už bude konec závislosti :) Už řekli definitivní počet sérií?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    25. epizoda se jmenuje UnmAsked
    takze bych vzhledem k asked dost pochybovala, ze dostaneme jednoznacnou odpoved :D spis to od nich bude nejakej vosklivej napinak k dalsim dilum
    navic, co by resili ve treti sezone, ze jo
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    BOO: koukám, docela dobrá oddychovka:) Ale nemám ráda Sněhurku
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    cely to bylo blby

    jesteze to PRL vynahradili ;)
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    konečně to prasklo s tou blbou Charlie
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    btw. koukate nekdo na novy skins?
    mne tahle generace bavi nejmin, resp. mi tam neni sympatickej skoro nikdo, ale ocenuju, ze se toho tvurci nebojej a jednu z hlavnich postav klidne nechaj umrit uz na zacatku ;) doted to bylo aspon vzdycky na konci

    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ANNYSEK: teorii dvojčete dostala pěkný obrys od hlloweenu...ale náznaky byly už před tím - blond vlasy v okně DiLaurentisů, zjevení Alison když byla Hanna v nemocnici...ale proč od jezera?
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    BOO: no nevim, mne to jasny neprislo/neprijde:) jaky mas stopy?:)
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    BOO: a jak jsi prisla na to dvojce?
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    BOO: myslis J&G? no nevim, imho to muze jeste byt nekdo uplne jiny, ne? skoro bych prave rekla, ze to bude nekdo nenapadny
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    tak uz jsem dokoukala vsechny stavajici dily PLL a je to fakt dobry! uz jsem si postupne oblibila vsechny postavy, i kdyz obcas se vsechny chovaj na facku:)

    a jsem na to fakt zvedava, zajimalo by me, jestli to scenaristi maji promysleny, nebo jeste sami nevedi:))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    heh, jo, me teda driv prisel jako socan (a rozhodne ne hezkej), ale se zbytkem uplne souhlasim
    ty nagelovany chuchvalce jsou pekelny

    coz mi pripomina, ze uplne stejne vyhublej je ezra, taky mu jsou strasne videt licni kosti
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ke GG - driv mi dan prisel normalni, jako hezky by bylo asi silny slovo ale proste ok. ted jak je hubenej a nosi ty divny vlasy a velky vystrihy mi prijde naprosto nechutnej, blee.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    a musela jsem si u novyho dilu PLL sestavit pomyslnej zebricek postav, ktery nejvic nesnasim:

    policejni cigna
    maya
    aria
    ezra

    :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jinak divat se na to urcite neprestanu, protoze na to uz to sleduju moc dlouho .. zvyk
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam