• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    rozbalit záhlaví
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    s tim halloweenskym me pekne nasrali .. ja cekala normalni dil (jako kazdej rok)
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Už by to mohlo začít....jsem zvědavá na nový díl..:)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    Jj,strasna,se vubec nedivim,ze ji chtel nekdo terminovat ...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ze uz me serou s tim, ze porad nic nevime:D
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    No, každopádně včera vyšel nový díl a do konce 4 řady by jsme měli vědět tak nějak vše :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    prislo mi to jake strasna kravina cely ... nejvic asi ... jo, calebuv odchod, omg, logika zamrzla nekde v NY nejspis
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    ahojda,nejake linky na online sledovacku gossip?..dekuji
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    prave, nedava to moc smysl ;) leda by to teda bylo to jeji dvojče nebo naopak ... no, každopádně mě zajímá, jak se z toho vymotaj

    EKATERINI:
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    ENTENTYKY: To jsem nevěděla, že měly být jen dvě. Taky mi to nevadí, ale mohli by dávat víc odpovědí, nejdřív to byl ten filmový klub a takový kraviny, teď je v tom zamotaný snad každý a už se v tom ztrácím. Hlavně od původu se dostávají jinam. Hlavně, příjde mi zvláštní, že Ali teda asi žije, komu šly tedy na pohřeb? V prvních dílech i řekli, jak byla zabita, byla pitva apod. tak museli vědět, že to není Ali.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    EKATERINI: puvodne mely byt jen dve serie, takze jo, natahujou ... mne to v zasade nevadi, ale rada bych, aby tam byl i nejakej relevantni dej a nemotalo se to porad kolem niceho ... navic si cim dal tim casteji rikam, ze jejich jednani je leckdy nelogicky a prestavam chapat, proc proste nezajdou policii a cely to neodvypravej, kdyz uz se na scenu dostaly i vrazdy, zharstvi apod. .. neco jinyho byly pouhy divny smsky v prvnich seriich, neco jinyho je tohle
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    ENTENTYKY: Spíš už to prodlužují jako GG což mě dost mrzí, mohli za ty 4 série dát víc odpovědí a už se do toho tolik nezamotávat :/ každopádně nemůžu říct, že si další sérii nestáhnu, to samé bylo u Misfits. Jj, začínají pak až v lednu...fakt super, když budu dělat bakalářku, jsem zvědavá, jak dopadnu :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    EKATERINI: jj, mi spis prijde, ze to nedavaj, nez davaj .. navic v rijnu bude jen ten halloweenskej a pak bude urcite zase dalsi prestavka
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    ENTENTYKY: Právě...no, můžeme jen spekulovat, uvidíme v říjnu, jsem na to dost zvědavá. Jen mi příjde, že PLL má až moc přestávek :/
    ta je hrozná! a ani nevím, zda jí úplně věřit :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    EKATERINI: ja bych i celkem rekla, ze s A nema nic spolecnyho a ocitl se tam nejak nahodou (samozrejme extra komplikovanou nahodou)

    a nemuzu z oci ty baby :D
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Já myslím, že pár věcí jsme se dozvěděli...stejně tak si jedu teorii, že "pedobear" není hlavní A i když produkce potvrdila, že něco zlého v něm je, ale že nepotvrdí, že je hlavní A :)) koukám od první série :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jo, opet me nasrali, pac jsme se bez ohledu na sliby opet nic nedozvedeli a zacina to navic byt cim dal tim vic vypatlany

    pedobear by me sice jako A potesil, ale imo ne
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Dokoukal někdo poslední PLL? :)
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    chceme!
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jaky?
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    chcete spoilery? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam