• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIDERMANOLOGTEKWAY.CZ kecy, prdy, beďary
    ACIF
    ACIF --- ---
    pro zajimavost - na cem vlastne dojel TW? nikdo nezaplatil domenu? nebo?
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    ne vlstně jsem chtěl napsat jenom kus a kus kus mi nějak ujel asi jsem byl mišlenkami jinde :)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    jj, taky jsem se nemálo zasmál, docela dost teda ;-D
    ACIF
    ACIF --- ---
    dindon LOL :DDD
    ACIF
    ACIF --- ---
    ZANZIBAR: kuskus je peknej humáč


    !
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    JAK SE SPRCHUJEME

    Žena
    Svlíkne si věci a rozdělí je do koše na prádlo zvlášť tmavé a světlé.
    Jde do koupelny v župánku.
    Když po cestě do koupelny uvidí manžela, zahalí všechno, co by mohlo být vidět.
    Podívá se na to, co jí Pán Bůh nadělil. Hlavou jí proběhne, že by měla dělat víc lehsedů, noh zdvihů…
    Zapne sprchu. Vydrhne si obličej něčím meruňkovým s drcenými kousky (dámy prominou). Použije zvlášť žínku na obličej, ruce, nohy, houbu, širší houbu a pemzu. Umyje si vlasy jednou okurkovým a pak šalvějovým šampónem obohaceným 43 vitamíny. Umyje si vlasy znovu, aby se ujistila, že jsou OPRAVDU umyté.
    Dá si do vlasů grapefruitovo – mátový kondicionér, obohacený skutečnou vášní ovoce.
    Spláchne kondicionér. Oholí si podpaždí a nohy. Vyleze z vany a stoupne si přímo na kobereček v koupelně. Utře se ručníkem velikosti menšího státu.
    Vystříká vanu přípravkem proti plísni. Setře veškerá mokrá místa ve sprcháči.
    Vrátí se do ložnice oblečená v župánku a s ručníkem na hlavě.

    Muž
    Svlíkne se sedě na kraji postele a nechá hadry jen tak pohozený.
    Do koupelny jde nahatej. Když na cestě do koupelny uvidí manželku, zahoupá dindonem a udělá WOO WOO. Obdivuje se svému dindonovi a podrbe se na prdeli. Podívá se, co mu to Pán Bůh nadělil za supr tělo.
    Zapne sprchu. Umyje si obličej. Většinu času stráví omýváním dindona a prdele.
    Vytroubí si frňák do ruky a spláchne to vodou. Usere si a zasměje se, jak nahlas si prdnul.
    Umyje si vlasy. Udělá si šamponový číro. Umyje si prdel a nechá ty chlupy na mejdle.
    Čůrá ...a čůrá ...a čůrá. Všechno spláchne, vyleze z vany mimo kobereček. Utře si jenom prdel a předloktí.
    Nakreslí kozy na zrcadlo, aby se cítil jako chlap. Setřepe z dindona vodu.
    Pokud projde kolem manželky, zahoupá dindonem a udělá znova WOO WOO.
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ZANZIBAR: nj, něčeho kus je ona určitě! ;-)
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    SPIDERMANOLOG: ta holka je kus kus :))))
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ;-) jj!
    ACIF
    ACIF --- ---
    davka zenskosti prej..
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    copak? ;-)
    ACIF
    ACIF --- ---
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    btw: jsem s ní kecal tušim že v pip-aréně na jendý naší akci, bo jinýho s.s. a vcelku to šlo - nebylo to takový hc jako na netu ;-) .. navíc se jí nedá upřít určitá dávka ženskosti, jestli mi rozumíš ;-)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ZANZIBAR: myslíš Rebornu? ;-D
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    ACIF: po takový zprávě bych si založil vlastní eastek


    SPIDERMANOLOG: jak se vlstně jmeno vala ta holka kvůli který se tam tam rozjela ta celo webová aféra s promazáváním která vlastně odstartovala začátek konce? to ona může za to že náš milovanej web padnul, najdeme jí a necháme jí rozvášněnému davu!!!!! škoda že tady nejsou ty smajlíci
    SM3
    SM3 --- ---
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ACIF: ho pozdravuj, feťáka vožralýho jednoho! ;-D
    SM3
    SM3 --- ---
    ACIF: prozraď mi taky tu tajnost :D
    sice s prachama žádná sláva, ale potřebuju přijít na jiný myšlenky a trochu si vyčistit hlavu, za tenhle týden toho bylo na mě opravdu hodně v palice milion věcí a myšlení na píčoviny, takže se zítra těším,,,, snad to klapne!
    Vypadá to že bude pěkně :)
    ACIF
    ACIF --- ---
    SPIDERMANOLOG: pristi tejden si za nim jedu pro triko, tak ho aspon poznam;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam